10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"You're the Worst" (Fot. FX)

"You're the Worst" (Fot. FX)

"You're the Worst" i "Married" z zamówieniem na 2. sezon. Yvonne Strahovski żoną astronauty. Yvette Nicole Brown odchodzi z "Community". A oprócz tego "Żona idealna", "American Horror Story", "Gotham", "Mistresses" i inne.

1. "You're the Worst" i "Married" z zamówieniem na 2. sezon. FX zamówiło 2. sezon "You're the Worst" i "Married". "You're the Worst" zostanie przeniesione do FXX.

2. Yvonne Strahovski żoną astronauty. Yvonne Strahovski dostała jedną z głównych ról w "Astronaut Wives Club". Zagra Rene, żonę Scotta Carpentera i matkę czwórki dzieci, która uwielbia być w centrum uwagi.

3. Yvette Nicole Brown odchodzi z "Community". Yvette Nicole Brown nie będzie w obsadzie 6. sezonu "Community" z powodów rodzinnych. Jej tata potrzebuje stałej opieki i musiała dokonać trudnego wyboru. Aktorka jest otwarta na ewentualny gościnny występ.

4. Kolejny odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x04 - "Oppo Research". Zerknijcie koniecznie na Alicię i Finna.

5. 90-minutowa premiera 4. sezonu "American Horror Story". A poinformował o tym sam Ryan Murphy na Twitterze.

6. Spada oglądalność "Gotham". Oglądalność "Gotham" w drugim tygodniu spadła do poziomu 7,45 mln/2,8. Świetnie trzyma się "Scorpion" (13,36 mln/3,1).

7. "Mistresses" z 3. sezonem. ABC zamówiło 3. sezon "Mistresses", który będzie liczył 13 odcinków.

8. Jenifer Lewis w "Black-ish". Jenifer Lewis pojawi się w "Black-ish" w roli matki głównego bohatera.

9. Dominic Cooper w "Marvel's Agent Carter". Dominic Cooper pojawi się w serialu o agentce Carter w roli, z której dobrze go znamy - Howarda Starka.

10. Finał "The Strain" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x13 - "The Master", czyli finału 1. sezonu "The Strain".

REKLAMA