8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless" (Fot. Showtime)

"Shameless", "House of Lies" i "Episodes" wrócą w styczniu. Słaba oglądalność "Selfie" i "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Alyssa Milano opuszcza obsadę "Mistresses". A oprócz tego "White Collar", "State of Affairs", "Brooklyn 9-9".

1. "Shameless", "House of Lies" i "Episodes" wrócą w styczniu. Na 11 stycznia Showtime planuje premierę nowych sezonów "Shameless", "House of Lies" i "Episodes".

2. Słaba oglądalność "Selfie" i "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". We wtorek spadła oglądalność "Agentów T.A.R.C.Z.Y." (5,05 mln/1,8). Słaby debiut zaliczyły "Selfie" (5,31 mln/1,6) i "Manhattan Love Story" (4,7 mln/1,5). Spadło też "Forever" (5,69 mln/1,4).

3. Alyssa Milano opuszcza obsadę "Mistresses". Alyssa Milano odchodzi z obsady "Mistresses". Wszystko dlatego, że po dwóch sezonach w Los Angeles zdecydowano się kręcić trzeci w Vancouver. Aktorka ma dwójkę małych dzieci i doszła do wniosku, że nie może tak po prostu się przenieść.

4. Plakaty promujące 6. sezon "White Collar". Więcej tutaj.

White-Collar-Matt-Bomer-Poster-3

5. Pilot "Bad Judge" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka pilotowego "Bad Judge".

6. Zdjęcia z odcinka halloweenowego "Brooklyn 9-9". Jeśli chcecie zobaczyć kapitana Holta w pelerynie, zajrzyjcie tutaj.

7. Tim DeKay w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Tim DeKay pojawi się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." w roli starszego brata agenta Warda.

8. Katherine Heigl na plakacie "State of Affairs".

heigl45

REKLAMA