8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

USA Network zamawia 2. sezon "Satisfaction", kasuje "Rush". "Black Sails" wraca w styczniu. "Stalker" wystartował z przeciętną oglądalnością. A oprócz tego "Arrow", "Gotham", "The Flash", "Star Wars Rebels".

1. USA Network zamawia 2. sezon "Satisfaction", kasuje "Rush". "Satisfaction" wróci z 2. sezonem, który będzie liczył 10 odcinków. "Rush" został skasowany. Na razie nie wiadomo, co z "Playing House".

2. "Black Sails" wraca w styczniu. "Black Sails" wraca z 2. sezonem 24 stycznia. Pojawił się też nowy plakat promocyjny.

season-2-black-sails-key-art-starz

3. "Stalker" z przeciętną oglądalnością. "Stalker" wystartował z oglądalnością 9,05 mln/2,0. Spadła oglądalność "Black-ish" - 8,29
mln/2,6.

4. Nicholas D'Agosto w "Gotham". Nicholas D'Agosto pojawi się w "Gotham" w roli Harveya Denta, znanego jako Dwie Twarze. Tymczasem tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x04 - "Arkham".

5. "Star Wars Rebels" z 2. sezonem. Serial animowany "Star Wars Rebels" już dostał zamówienie na 2. sezon.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x02 - "Sara".

7. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x02 - "Fastest Man Alive".

8. W "Polsce the Times" o serialach politycznych. W dzisiejszej "Polsce the Times", którą można kupić w Warszawie i okolicach, znajdziecie artykuł Kuby Dobroszka o serialach politycznych z kilkoma moimi wypowiedziami, głównie o "Żonie idealnej". Tekst będzie dostępny w internecie w najbliższych dniach.

polska-seriale

REKLAMA