6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ekipa "Gry o tron" nakręciła kontrowersyjną nagą scenę. "Olive Kitteridge" 10 listopada w Polsce. Przyzwoita oglądalność "Peaky Blinders" po powrocie. A oprócz tego "Hawaii Five-0", "The Good Wife", "American Horror Story".

1. Ekipa "Gry o tron" nakręciła kontrowersyjną nagą scenę. W Dubrowniku nakręcona została kontrowersyjna naga scena z Cersei w roli głównej. Czytelnicy Martina dobrze wiedzą, o co chodzi, pozostali znajdą spoilery pod linkiem.

2. "Olive Kitteridge" 10 listopada w Polsce. HBO Polska podało, że miniserial "Olive Kitteridge" zadebiutuje 10 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane co poniedziałek (po jednym). W HBO GO całość będzie można obejrzeć wcześniej - dwa pierwsze odcinki w poniedziałek 3 listopada, dwa następne - 4 listopada.

3. Kolejny odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 6x05 - "Shiny Objects".

4. Przyzwoita oglądalność "Peaky Blinders". W czwartek wróciło "Peaky Blinders", nowy odcinek obejrzało 1,69 mln widzów. Oznacza to wzrost o 50 tys. w porównaniu z finałem 1. sezonu, ale niestety też spadek o 700 tys. w porównaniu z premierą 1. sezonu.

5. Lekki wzrost "Hawaii Five-0". W piątkowy wieczór niewielki wzrost zanotowało "Hawaii Five-0" (9,71 mln/1,3). Spadek zaliczyło "Last Man Standing", które wróciło z 4. sezonem (6,64 mln/1,2).

6. Jeszcze jeden plakat "American Horror Story: Freak Show".

ahs456

REKLAMA