10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atlantis" (Fot. BBC)

"Atlantis" (Fot. BBC)

"Atlantis" wraca w listopadzie. Yvette Nicole Brown w stałej obsadzie "The Odd Couple". Adina Porter w "The 100". A oprócz tego "Constantine", "Revenge", "Supernatural", "Benched".

1. "Atlantis" wraca w listopadzie. BBC potwierdziło, że 15 listopada wróci z 2. sezonem "Atlantis".

2. Yvette Nicole Brown w stałej obsadzie "The Odd Couple". Yvette Nicole Brown opuściła ostatnio "Community", ale za to będzie w "The Odd Couple". Aktorka, która zagra asystentkę Oscara (Matthew Perry), została awansowana do stałej obsady.

3. Thandie Newton i Melissa George w amerykańskim "The Slap". Thandie Newton pojawi się w "The Slap" NBC w roli Aishy, żony Hectora i matki dwójki dzieci. Z kolei Melissa George powtórzy rolę matki spoliczkowanego dzieciaka, który staje się powodem całego zamieszania.

4. Adina Porter w "The 100". Znana z "True Blood" Adina Porter pojawi się w "The 100" w roli doświadczonej wojowniczki o imieniu Indra, która od dłuższego czasu przebywa na Ziemi.

5. Komiksowy plakat promuje "Constantine'a".

constantine-poster-final21

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x04 - "Meteor".

7. Kolejny odcinek "Supernatural" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 10x02 - "Reichenbach".

8. FX zamawia komedię "Pariah". Stacja FX zamówiła komedię "Pariah" od twórców "It's Always Sunny in Philadelphia". Bohaterem będzie prezenter telewizyjny (w tej roli Bill Burr), który po załamaniu na wizji zostaje wykluczony z show biznesu. Facet musi sobie poradzić w życiu, mimo że nie ma w zasadzie żadnych umiejętności.

9. Oscar Nunez w "Benched". Oscar Nunez z "The Office" pojawi się w komedii "Benched" w roli obrońcy z urzędu, który pracuje razem z główną bohaterką.

10. Tekst o serialach politycznych już jest w internecie. Tutaj możecie przeczytać artykuł "Polski the Times" o serialach politycznych, w którym mówię, czemu "The Good Wife" jest najlepsze.

REKLAMA