"Pamiętniki wampirów": Co dalej z Caroline i Tylerem?

Kiedyś nudziarz i denerwująca blondynka, dziś najbardziej seksowna para "The Vampire Diaries". Co się dalej będzie działo z Caroline i Tylerem? Spoiler!

Na początku 3. sezonu Caroline (Candice Accola) i Tyler (Michael Trevino) nieoczekiwanie zostali ulubioną parą wielu fanów "Pamiętników wampirów". Kiedy w poprzednim odcinku wilkołak zakładał na palec pierścień swojej wampirzycy, a potem wynosił ją z piwnicy, gdzie torturował ją zły tatuś, niejedna fanka pewnie sięgnęła po chusteczkę.

W kolejnym odcinku zatytułowanym "Disturbing Behavior" sielanka będzie trwała:

I jeszcze przez jakiś czas będzie dobrze. Jak zdradziła serwisowi Zap2It Jule Plec, współtwórczyni serialu:

Caroline i Tyler naprawdę rozkwitają. Lubię ich oglądać, patrzeć na nich tak jak patrzą fani. Podoba mi się więź, jaką oni mają ze sobą. Tyler właśnie próbuje sobie poradzić z tym, że jego matka odkryła, iż jest on "potworem", a Caroline musi walczyć z faktem, że jej ojciec uważa ją za "potwora". Tych dwoje "potworów" - tak postrzeganych przez osoby, które powinny ich najbardziej kochać - w jakiś sposób odnalazło siebie nawzajem.

Dlatego ich relacje przez jakiś czas będą naprawdę świetne. Ale pamiętajmy, że to "Pamiętniki wampirów". Nic tu nie trwa wiecznie, a już zwłaszcza związki miłosne. Jak mówi Plec:

Damy im się tym nacieszyć przez jakiś czas. Ale potem oczywiście, jak to się często zdarza w związkach, coś pójdzie naprawdę źle. Oni będą musieli walczyć w tym sezonie.

Według serwisu Zap2It, zwrot w związku Caroline i Tylera może nastąpić już w 5. odcinku 3. sezonu "Pamiętników wampirów".

REKLAMA