10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

Spadki oglądalności w niedzielny wieczór, najbardziej ucierpiało "Brooklyn 9-9". Showtime wrzuca "The Affair" do internetu. Sarah Wayne Callies w pilocie "Colony". A oprócz tego "Castle", "Twin Peaks", "Better Call Saul", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", amerykańska "Utopia".

1. Spadki oglądalności w niedzielny wieczór. Wszystkie seriale FOX-a zaliczyły gigantyczne spadki w niedzielny wieczór. Ucierpieli "Simpsonowie", "Family Guy" i "Brooklyn 9-9", który teraz wypada znów bardzo słabo (3,31 mln/1,6). Najsłabszy debiut sezonu zaliczył "Mulaney" (2,34 mln/1,0). Lekko wzrosła oglądalność "Madam Secretary" (12,18 mln/1,7) i "Żony idealnej" (10,5 mln/1,4).

2. Showtime wrzuca "The Affair" do internetu. Mieszkańcy USA już mogą oglądać pilot "The Affair" na stronie stacji Showtime albo na YouTube.

3. Tyler Hilton w "Castle". Tyler Hilton pojawi się w odcinku "Castle", który będzie się dziać w kurorcie utrzymanym w stylu Dzikiego Zachodu. Zagra jednego z gości.

4. Sarah Wayne Callies w pilocie "Colony". Sarah Wayne Callies dostała jedną z głównych ról w pilocie "Colony" USA Network, który opowiada o Los Angeles pod okupacją obcych. Aktorka zagra żonę agenta Willa Bowmana (Josh Holloway), zmuszonego do współpracy z okupantem.

5. Szykujcie się na powrót agenta Coopera. Jak donosiliśmy wczoraj, "Twin Peaks" powróci w 2016 roku. Oto, jak sprawę skomentował na Twitterze Kyle MacLachlan.

6. Gillian Flynn napisze całą amerykańską "Utopię". Gillian Flynn, pisarka i scenarzystka "Zaginionej dziewczyny" Davida Finchera, napisze cały sezon amerykańskiej wersji "Utopii".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Originals". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x04 - "Live and Let Die".

8. Kompozytor "Breaking Bad" w ekipie "Better Call Saul". Dave Porter, twórca oprawy muzycznej "Breaking Bad", będzie też pisał muzykę do "Better Call Saul".

9. Drugi odcinek "Jane the Virgin" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "Chapter Two".

10. Zdjęcia obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na 2. sezon. Galeria dostępna tutaj.

5432f7c59a2e5

REKLAMA