10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Będzie 6. sezon "The Walking Dead". FX zamawia "American Crime Story" - serial towarzyszący "American Horror Story". Scarlett Johansson pojawi się w limitowanym serialu. W "Brooklyn 9-9" poznamy rodziców Giny i Boyle'a. A oprócz tego "Gotham", "Mentalista", "Homeland", "Jane the Virgin".

1. Będzie 6. sezon "The Walking Dead". To już pewne: powstanie 6. sezon "The Walking Dead". Showrunnerem serialu pozostanie Scott M. Gimple.

2. FX zamawia "American Crime Story". FX zamówiło "American Crime Story" - serial towarzyszący "American Horror Story", skupiający się na najgłośniejszych zbrodniach. Pierwszy 10-odcinkowy sezon będzie opowiadał o procesie O.J. Simpsona. Twórcami serialu są Ryan Murphy i Brad Falchuk.

3. Scarlett Johansson pojawi się w limitowanym serialu. Scarlett Johansson zagra główną rolę w 8-odcinkowym miniserialu "Custom of the Country" na podstawie powieści Edith Wharton. Aktorka wcieli się w Undine Spragg, pozbawioną skrupułów piękność, która pnie się na szczyt nowojorskiej socjety.

4. W "Brooklyn 9-9" poznamy rodziców Giny i Boyle'a. W odcinku z 9 listopada pojawi się Sandra Bernhard w roli ekscentrycznej matki Giny. W tym samym odcinku zobaczymy Stephena Roota jako ojca Boyle'a.

5. Duży spadek "Scorpiona", coraz słabszy "Gotham". W poniedziałkowy wieczór znów spadła oglądalność "Gotham" (6,36 mln/2,5), poleciało też "Scorpionowi" (11,93 mln/2,5). Słaby powrót zaliczyło "The Originals" (1,36 mln/0,7).

6. Zdjęcia z nowych odcinków "Elementary". Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków 3. sezonu "Elementary".

7. Kolejny odcinek "Sleepy Hollow" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x04 - "Go Where I Send Thee".

8. W "Mentaliście" pojawią się kolejni bracia Lisbon. Derek Phillips i Rob Belushi pojawią się gościnnie w 7. sezonie "Mentalisty" jako bracia Lisbon.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Homeland". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 4x04 - "Iron in the Fire".

10. Plakaty obsady "Jane the Virgin". Więcej tutaj.

jane-the-virgin-gallery-jane

REKLAMA