10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Sails" już dostaje 3. sezon. Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z "Daredevila". Andy Mientus pojawi się w "The Flash". A oprócz tego "Constantine", "Cristela", "Demony da Vinci", "Żona idealna", "Reign".

1. "Black Sails" już dostaje 3. sezon. Stacja Starz zamówiła już 3. sezon "Black Sails". Tymczasem drugi będzie miał premierę 24 stycznia.

2. Andy Mientus w "The Flash". Andy Mientus pojawi się w "The Flash" jako Pied Piper, czarny charakter, który jest gejem. Zobaczymy go w 11. i 12. odcinku.

3. Eva Longoria produkuje kolejny serial. Eva Longoria tworzy thriller z elementami nadprzyrodzonymi, w którym pojawi się latynoski folklor. Serial będzie antologią, czyli każdy sezon będzie dotyczył innej sprawy. Pierwszy sezon ma opowiadać o La Lloronie, płaczce z meksykańskiej legendy, i śledztwie ws. zabójstwa młodej kobiety w małym miasteczku.

4. "Cristela" wypadła nieźle w piątkowej ramówce. Komedia "Cristela" zadebiutowała w piątek z oglądalnością 6,57 mln/1,3.

5. Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "Demonów da Vinci". Galeria dostępna tutaj.

Da-Vincis-Demons-S3-3

6. Angelica Celaya jako Zed w serialu "Constantine". Jeszcze jedno zdjęcie tutaj.

constantine-zed3456

7. Zdjęcia z 2. odcinka "12 Monkeys". W styczniu stacja SyFy wypuści serialowe "12 małp", Tutaj znajdziecie pierwsze zdjęcia z odcinka 1x02.

8. Kolejny odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x06, w którym powróci Elsbeth Tascioni.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Reign". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x05 - "Blood for Blood".

10. Pierwsze zdjęcia z "Daredevila". Czyli Charlie Cox w dwóch wersjach.

MARVEL'S DAREDEVIL

MARVEL'S DAREDEVIL

REKLAMA