10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Manhattan" z zamówieniem na 2. sezon. Przyzwoita oglądalność "Jane the Virgin". "Penny Dreadful" w HBO Polska. A oprócz tego "New Girl", "The Affair", "Pamiętniki wampirów", "Sleepy Hollow", "A to Z".

1. "Manhattan" z zamówieniem na 2. sezon. WGN America zamówiła 2. sezon serialu "Manhattan". Zobaczymy go w przyszłym roku.

2. Przyzwoita oglądalność "Jane the Virgin". W poniedziałkowy wieczór nowy serial CW miał oglądalność 1,61 mln/0,6. Tymczasem kolejny niewielki spadek w demo zaliczył "Gotham" (6,39 mln/2,4).

3. Greta Lee w "New Girl". Znana z "Dziewczyn" Greta Lee dostała rolę powracającą w "New Girl". Pojawi się przynajmniej w trzech odcinkach jako wnuczka Trana, starszego pana, z którym Nick nawiązał znajomość w parku.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Affair". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka "The Affair".

5. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 6x05 - "The World Has Turned and Left Me Here".

6. "Penny Dreadful" w HBO Polska. 10 listopada o godz. 23:00 zadebiutuje w HBO Polska "Penny Dreadful". Polski tytuł to "Dom grozy".

7. Ray Parker Jr. w "A to Z". Muzyk, który napisał i wykonał główny motyw muzyczny "Pogromców duchów", pojawi się w halloweenowym odcinku komedii "A to Z".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x05 - "The Weeping Lady".

9. Kolejny odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x04 - "The Apprentice".

10. Tak wygląda Amy Poehler na okładce swojej książki.

REKLAMA