Co w 3. sezonie "Orphan Black"? Pierwsze spoilery

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Ekipa "Orphan Black" właśnie wróciła do pracy. Ujawniono pierwsze, na razie dość enigmatyczne, informacje na temat 3. sezonu serialu.

Co w 3. sezonie "Orphan Black"? BBC America rozesłała informację prasową, z której wynika, że znów będzie się działo. Po pierwsze, męskie klony będą mieć duże znaczenie, Ari Millen został awansowany do stałej obsady. Identycznie wyglądający faceci, którzy są świetnie wyszkolonymi żołnierzami, wzbudzą mnóstwo pytań. Kim są? Kto ich stworzył? A przede wszystkim - jaki jest cel ich istnienia?

Po drugie, Helena już będzie oficjalnie przynależała do klubu klonów. Z opisu wynika, że Sarah, Cosima, Alison i Helena razem będą zdecydowanie silniejsze niż osobno, ale ta więź zostanie wystawiona na niejedną próbę. Dziewczyny znów będą walczyć o przetrwanie i będą teraz bardziej podatne na zranienie niż kiedykolwiek.

Stała obsada się nie zmieni. Na pewno pojawi się Ari Millen, i to prawdopodobnie nie tylko w tych rolach co do tej pory (czyli Marka i Rudy'ego), skoro męskie klony zyskają na znaczeniu. Wrócą też Evelyne Brochu i Michiel Huisman, czyli Delphine i Cal. Nic nie wiadomo o tym, żeby Tatiana Maslany miała grać kolejne klony. Nie wiadomo też, co z Rachel, twórcy na razie trzymają to w tajemnicy.

Zdjęcia potrwają do marca, premiery nowego sezonu "Orphan Black" możemy spodziewać się wiosną.

REKLAMA