7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pilot "The Affair" ostatecznie z przyzwoitą oglądalnością. "Kingdom" z 2. sezonem. "The Lottery" skasowane. A oprócz tego "Bates Motel", "Gra o tron", "Marry Me", "Gotham".

1. Oglądalność "The Affair" rośnie dzięki powtórkom i VoD. W niedzielny wieczór pilot "The Affair" obejrzało tylko 507 tys. osób. Ta oglądalność wydawała się alarmująco niska, ale liczby znacznie wzrosły, kiedy podano, ilu widzów zobaczyło odcinek w powtórkach i na platformach VoD. Ostateczna oglądalność to 2,5 mln widzów, i to bez tych, którzy obejrzeli "The Affair" na YouTube.

2. "Kingdom" dostaje 2. sezon. Serial o MMA "Kingdom" dostał zamówienie od DirecTV na 20 kolejnych odcinków. 10 zostanie pokazanych w przyszłym roku, a 10 kolejnych - w 2016 roku.

3. "The Lottery" skasowane. Po jednym sezonie stacja Lifetime zdecydowała się skasować "The Lottery".

4. Ryan Hurst w "Bates Motel". Znany z "Sons of Anarchy" Ryan Hurst dostał rolę powracającą w 3. sezonie "Bates Motel". Zagra Chicka Hogana, byłego przekręciarza, który teraz prowadzi sklep z motocyklami i dorabia sobie na boku, handlując bronią. Chick będzie w konflikcie z Calebem.

5. Adewale Akinnuoye-Agbaje w "Grze o tron". Znany z "Thora" Adewale Akinnuoye-Agbaje pojawi się w "Grze o tron" jako postać, której nie ma w książkach, a która określana jest jako Malko.

6. Kanadyjczycy uwielbiają "Gotham" i "How to Get Away With Murder". Te właśnie dwa seriale są najchętniej oglądanymi nowościami w Kanadzie.

7. Halloweenowy odcinek "Marry Me" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x03 - "Scary Me".

marryme456

REKLAMA