8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mulaney" (Fot. FOX)

"Mulaney" (Fot. FOX)

"Mulaney" z obciętym zamówieniem. "Westworld" bliski zamówienia w HBO. NBC znów bierze się za "The IT Crowd". A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "Skandal", "Doktor Who".

1. "Mulaney" z obciętym zamówieniem. "Mulaney" miał zamówienie na 16 odcinków, ale FOX zdecydował się obciąć je do 13. Na razie jednak nie ma planów, by wyrzucać serial z ramówki.

2. "Westworld" bliski zamówienia w HBO. "Westworld", czyli serial o parku rozrywki z zabójczymi androidami, już jest bardzo bliski otrzymania zamówienia. Informacji jeszcze nie potwierdza HBO, ale szefowie koncernu Time Warner, do którego należy stacja, są zachwyceni pilotem.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Brooklyn Nine-Nine". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x06 - "Jake and Sophia".

4. Tak wygląda teraz Sarah Michelle Gellar. Aktorka zaprezentowała swoją nową fryzurę na Instagramie.

sarah3456

5. Rob Lowe w pilocie komedii NBC. Rob Lowe zagra faceta, który był lubiącym przygody światowcem i nadużywającym alkoholu narcyzem. Teraz się zmienił i wraca do rodzinnego miasta, by zająć się nastoletnimi dziećmi.

6. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Skandalu". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinków 4x05 - "The Key" i 4x06 - "An Innocent Man".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Doktora Who". Tutaj zobaczycie pierwsze zdjęcia z odcinka 8x10 - "In The Forest Of The Night".

8. NBC znów bierze się za "The IT Crowd". Bill Lawrence ("Scrubs") oraz Neil Goldman i Garrett Donovan ("Community") stworzą dla NBC nową wersję "The IT Crowd". Pierwszy raz próbowano to zrobić w 2007 roku, jedną z głównych ról grał wtedy Joel McHale.

REKLAMA