10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks"

"Twin Peaks"

Mark Frost pisze książkę o bohaterach "Twin Peaks". Catalina Sandino Moreno pojawi się w "Falling Skies". Nick Cannon zagra w "Brooklyn 9-9". A oprócz tego "Gra o tron", "The 100", "Gotham", "Sleepy Hollow".

1. Mark Frost pisze książkę o bohaterach "Twin Peaks". W 2016 roku Showtime pokaże nowy sezon "Twin Peaks", a wcześniej Mark Frost wyda książkę "The Secret Lives of Twin Peaks", z której dowiemy się, co się działo z bohaterami przez te dwie dekady.

2. Nowe zdjęcia z planu "Gry o tron". Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają córki Oberyna, zajrzyjcie tutaj.

3. Catalina Sandino Moreno w "Falling Skies". Catalina Sandino Moreno pojawi się w 5. sezonie "Falling Skies" w roli lewicującej profesorki, która była przychylna inwazji obcych, a teraz musi uciekać i szukać schronienia.

4. Nick Cannon w "Brooklyn 9-9". Nick Cannon dostał w "Brooklyn 9-9" powracającą rolę Marcusa, przystojnego i czarującego bratanka kapitana Holta, który właśnie przyjechał do Nowego Jorku. Cannon po raz pierwszy pojawi się w grudniowych odcinkach.

5. Obsada "The 100" na nowych zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia obsady "The 100" na 2. sezon.

100456

6. Steve McQueen robi serial dla HBO. Steve McQueen tworzy pilot serialu "Codes of Conduct" dla HBO. Bohaterem jest młody Afroamerykanin z tajemniczą przeszłością, który próbuje stać się częścią nowojorskiej elity. Główną rolę zagra Devon Terrell.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Person of Interest". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x06 - "Pretenders".

8. Kolejny odcinek "Gotham" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x06 - "Spirit of the Goat".

9. Susan Sarandon w miniserialu o Marilyn Monroe. Stacja Lifetime robi czterogodzinny miniserial, oparty na książce "The Secret Life of Marilyn Monroe", której autorem jest J. Randy Taraborrelli. Susan Sarandon wcieli się w matkę gwiazdy.

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x07 - "Deliverance".

REKLAMA