10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Flash" i "Jane the Virgin" z pełnymi sezonami. "Z Nation" z 2. sezonem. "The Bridge" skasowany. A oprócz tego "Faking It", "The Originals", "Bates Motel", "Skandal", "The Affair", "American Horror Story".

1. "The Flash" i "Jane the Virgin" z pełnymi sezonami. Stacja CW zamówiła pełne sezony dwóch swoich nowych seriali. "The Flash" ma rekordowe wyniki oglądalności, z kolei "Jane the Virgin" to serial świetnie oceniany przez krytyków. Obie produkcje będą emitowane do maja 2015 roku.

2. FX kasuje "The Bridge". Po dwóch sezonach stacja FX skasowała "The Bridge".

3. "Z Nation" z 2. sezonem. Stacja SyFy zamówiła 2. sezon "Z Nation".

4. Tracy Spiridakos w "Bates Motel". Znana z "Revolution" Tracy Spiridakos zagra w "Bates Motel" w roli Annikę Johnson, tajemniczą kobietę, która pojawi się w motelu.

5. Nina Dobrev w "The Originals". W odcinku 2x05 Nina Dobrev pojawi się jako Tatia, pierwszy z sobowtórów. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

the-originals-205-3

6. "Faking It" dostaje zamówienie na więcej odcinków. MTV zamówiło sezon 2B "Faking It", składający się z 10 odcinków.

7. Michael Trucco w "Skandalu". Michael Trucco pojawi się w "Skandalu" w roli byłego męża Abby.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Affair". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z 4. odcinka "The Affair".

9. Nowe seriale w AXN. 3 listopada o godz. 21:05 w AXN White zadebiutuje "Outlander". 4 listopada o godz. 22:00 w AXN pojawi się "NCIS: Nowy Orlean", a 5 listopada o godz. 22:00 - "Sposób na morderstwo" (czyli "How to Get Away with Murder"). 6 listopada o godz. 22:00 w AXN wystartuje 2. sezon "Czarnej listy", z kolei 13 listopada o godz. 21:05 w AXN White ruszy "Biała królowa".

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x04 - "Edward Mordrake Part 2".

AHS_090214_0187_hires2

REKLAMA