Żegnamy "Zakazane imperium" [wideo zza kulis]

"Zakazane imperium" (Fot. HBO)

"Zakazane imperium" (Fot. HBO)

Przed nami ostatni odcinek "Zakazanego imperium". Z tej okazji HBO zrobiło półgodzinny materiał, w którym aktorzy i twórcy przypominają początki sezonu, najlepsze sceny i najwspanialsze lokacje.

"Zakazane imperium" zbliża się do końca i niestety jest to koniec w najlepszym razie średni - choć ja akurat bardzo sobie cenię seriale, w trakcie których mogę uciąć spokojną drzemkę. Ale serial miał rewelacyjne początki, które możecie sobie teraz przypomnieć dzięki specjalnemu materiałowi zza kulis przygotowanemu przez HBO.

W finałowym sezonie okres prohibicji zbliża się już do końca, a Nucky'emu marzy się wejście do legalnego biznesu. A pamiętacie, jak to wyglądało w pilocie? Nucky i jego kumple świętowali początek prohibicji na ostro zakrapianym przyjęciu, licząc na niesamowite profity z jego nielegalnej sprzedaży. Co się wydarzyło po drodze, wszyscy wiemy.

Zobaczcie jak wyglądały początki serialu, kiedy aktorzy pracowali jeszcze na planie z Martinem Scorsese. I jak oni wszyscy prezentowali się podczas przesłuchań. A oprócz tego aktorzy opowiadają o swoich najlepszych scenach, ulubionych lokacjach, tej niesamowitej promenadzie, a także o życiu w strachu, że prędzej czy później Terence Winter zadzwoni oznajmić, że postanowił zabić bohatera, którego się gra.