8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Red Band Society" (Fot. FOX)

"Red Band Society" (Fot. FOX)

"Red Band Society" z zamówieniem na kolejne scenariusze. Słaba oglądalność "The 100" po powrocie. Teaser promujący "Bloodline", nowy serial Netfliksa. Więcej odcinków seriali ABC. A oprócz tego "Dolina Krzemowa", "Arrow", "Empire".

1. "Red Band Society" z zamówieniem na kolejne scenariusze. Mimo że oglądalność jest słaba, FOX zamówił cztery dodatkowe scenariusze "Red Band Society". To oznacza, że serial ma jeszcze szansę przetrwać.

2. Słaba oglądalność "The 100" po powrocie. "The 100" wróciło z oglądalnością 1,54 mln/0,5.

3. Teaser promujący "Bloodline". Netflix wypuścił teaser nowego serialu "Bloodline", w którym Kyle Chandler gra czarną owcę z bogatej rodziny. Po tym, jak wraca do domu, mnóstwo tajemnic wyjdzie na jaw. Serial będzie miał premierę w marcu 2015 roku.

4. Więcej odcinków seriali ABC. Stacja ABC wydłużyła sezony swoich seriali. Komedie "Modern Family", "The Middle", "The Goldbergs" i "Black-ish" będą mieć po 24 odcinki. "Castle" i "Once Upon a Time each" będą w tym sezonie liczyć po 23 odcinki, "Chirurdzy" - 24 odcinki, a "Resurrection" - 15 odcinków.

5. Jimmy O. Yang w stałej obsadzie "Doliny Krzemowej". Jimmy O. Yang, który gra hakera Jiana Yanga został awansowany do stałej obsady "Doliny Krzemowej".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x04 - "The Magician".

7. Courtney Love w "Empire". Courtney Love pojawi się w hip-hopowym serialu "Empire" w roli Elle Dallas, rockowej artystki, która ma kontrakt z Empire Entertainment.

8. Prawdziwe zbrodnie na 13. Ulicy. Kanał 13. Ulica wyprodukował 8-odcinkowy polski cykl dokumentalny "Zbigniew Urbański: Prawdziwe zbrodnie". Każdy odcinek będzie opowiadał o którymś z brutalnych morderstw z ostatnich lat. Cykl startuje 29 października o godz. 22:00, pierwszy odcinek "Terror w raju - Anders Breivik" poświęcony będzie norweskiemu terroryście, który dokonał dwóch zamachów, powodując śmierć 77 osób.

zbigniew-urb345

REKLAMA