8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Manhattan Love Story" (Fot. ABC)

"Manhattan Love Story" (Fot. ABC)

"Manhattan Love Story" skasowane. Powstanie kolejny spin-off "Supernatural". Lauren Graham pojawi się w "The Odd Couple". A oprócz tego "A to Z", "Marvel's Agent Carter", "Chicago PD", "Reign".

1. "Manhattan Love Story" skasowane. Mamy pierwszą ofiarę tej jesieni - to "Manhattan Love Story", skasowane właśnie przez ABC. W zamian stacja zamierza emitować po dwa nowe odcinki "Selfie" jeden po drugim.

2. Spada oglądalność "A to Z" i "Bad Judge". Komedie NBC mają szansę zostać kolejnymi ofiarami - oglądalność "A to Z" spadła do 3,13 mln/0,9, a "Bad Judge" - 4,39 mln/1,0. W czwartki wciąż rządzą seriale Shondy Rhimes, które w tym tygodniu zanotowały wzrosty.

3. Lauren Graham w "The Odd Couple". Lauren Graham, prywatnie była dziewczyna Matthew Perry'ego, pojawi się w komedii "The Odd Couple" w roli byłej żony postaci granej przez Perry'ego.

4. Powstanie kolejny spin-off "Supernatural". "Bloodlines" nie wyszło, ale to nie koniec - CW chce kolejny spin-off "Supernatural". Nowy spin-off ma powstać tak jak "The Originals" - to znaczy w "Supernatural" pojawią się bohaterowie, których widzowie będą poznawać przez dłuższy okres czasu, a nie tylko jeden odcinek.

5. "Upiór w operze" w ABC. Marc Cherry ("Desperate Housewives") zrobi dla ABC odcinek pilotowy "Phantom of the Opera", serialu na bazie słynnego musicalu. Produkcja nie będzie jednak musicalem, a serialem dramatycznym z muzycznymi elementami, tak jak "Nashville". Bohaterowie będą pracować w branży muzycznej.

6. Lyndsy Fonseca w "Marvel's Agent Carter". Lyndsy Fonseca pojawi się w "Marvel's Agent Carter" jako Angie Martinelli, młoda aktorka, która zaprzyjaźni się z Peggy (Hayley Atwell).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chicago PD". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x06 - "Prison Ball".

8. Kolejny odcinek "Reign" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x07 - "The Prince of the Blood".