10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Krista Allen w "Castle". Przyzwoity debiut "Constantine'a". Powstanie serialowy "Hitch". A oprócz tego "Gotham", "Shameless", "Chirurdzy", "Doktor Who", "State of Affairs".

1. Krista Allen w "Castle". Krista Allen pojawi się w "Castle" jako Naomi Duvray, gwiazda filmów klasy B z lat 80. Zobaczymy ją w 9. odcinku, który będzie skupiał się na morderstwie aktora filmowego w typie Stallone'a.

2. Przyzwoity debiut "Constantine'a". "Constantine" wystartował w NBC z oglądalnością 4,3 mln/1,4. Jak na piątek, nie jest to najgorsza oglądalność, ale serial musiałby ją utrzymać, aby przetrwać. "Grimm" ma lepszą oglądalność - 5,3 mln/1,5.

3. Annie Little w 5. sezonie "Shameless". Aktorka i wokalistka Annie Little pojawi się w dwóch odcinkach "Shameless" jako nieco sztywna siostra Bianki (Bojana Novakovic).

4. Powstanie serialowy "Hitch". FOX zamówił komedię "Hitch" opartą na filmie z Willem Smithem. Aktor będzie jej producentem.

5. Tak wygląda Victor Zsasz w "Gotham". Victor Zsasz to morderca na usługach Falcone'a, który brzytwą zaznacza na własnym ciele każdą ofiarę. W serialu gra go Anthony Carrigan, który pojawi się w 7. odcinku po raz pierwszy. Więcej zdjęć tutaj.

gotham345

6. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "Doktora Who". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 8x11 - "Dark Water".

7. Nowy odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 11x06 - "Don’t Let’s Start".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "How to Get Away with Murder". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x07 - "He Deserved to Die".

9. Nowy odcinek "Covert Affairs" na zdjęciach. Zdjęcia z odcinka 5x11 - "Trigger Cut" znajdziecie tutaj.

10. Zdjęcia obsady "State of Affairs". Galeria tutaj.

state4567

REKLAMA