12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

86 tysięcy Hiszpanów chciało zagrać w "Grze o tron". Michelle Trachtenberg pojawi się w "Sleepy Hollow". Pilot serialu towarzyszącego "The Walking Dead" ma już reżysera. A oprócz tego "Black-ish", "Constantine", "Gotham", "The Flash".

1. 86 tysięcy Hiszpanów chciało zagrać w "Grze o tron". Kiedy w Hiszpanii poszukiwano statystów do sceny bitwy w "Grze o tron", padły serwery studia filmowego, które zbierało przez internet zgłoszenia. Na 600 miejsc zgłosiło się 86 tys. osób.

2. Michelle Trachtenberg w "Sleepy Hollow". Michelle Trachtenberg pojawi się w "Sleepy Hollow" w roli Abigail Adams, małżonki prezydenta Johna Adamsa, która walczyła o równe prawa dla kobiet. W serialu jej postać będzie mieć związek z Katriną Crane.

3. Adam Davidson wyreżyseruje pilot spin-offu "The Walking Dead". Pilot serialu towarzyszącego "The Walking Dead" powstanie jeszcze w tym roku, reżyserem będzie Adam Davidson, który do tej pory reżyserował m.in. "Community", "Hell on Wheels" czy "Chirurgów".

4. Ana Ortiz w "Black-ish". Ana Ortiz pojawi się w "Black-ish" gościnnie jako Angelica Rodriguez, koleżanka z pracy Dre, która stanie się jego przeciwniczką podczas biurowej imprezy świątecznej.

5. Zdjęcia obsady "The Librarians". Galeria tutaj.

The LibrariansPortland, Oregon

6. Kolejny odcinek "Constantine'a" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "The Darkness Beneath".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x04 - "Chapter Four".

8. Jada Pinkett Smith przyszła na przesłuchanie z facetem na smyczy. Jada Pinkett Smith opowiedziała, jak zdobyła rolę w "Gotham". Otóż pojawiła się na przesłuchaniu w długiej sukni z mężczyzną na smyczy. Facet był pozbawiony koszuli i miał napisane szminką na czole "kłamca".

9. Kolejny odcinek "The Flash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x04 - "Going Rogue".

10. Amanda Righetti w "Colony". Znana z "Mentalisty" Amanda Righetti dostała rolę w serialu science fiction "Colony", opowiadającego o życiu na Ziemi pod okupacją obcych. Głównych bohaterów grać będą Josh Holloway i Sarah Wayne Callies. Righetti wcieli się w Madeline, młodszą siostrę Katie (Callies) i matkę dziecka chorego na cukrzycę.

11. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The 100". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x02 - "Inclement Weather".

12. "Biblia" w listopadzie na kanale History. Polskie History pokaże miniserial "Biblia". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 23 listopada o godzinie 22:00.