10 najgorętszych zakazanych związków z seriali

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

UWAGA NA SPOILERY Z NASTĘPUJĄCYCH SERIALI: "Gra o tron", "The Affair", "Skandal", "Orange Is the New Black", "Pretty Little Liars", "Downton Abbey", "Masters of Sex", "The Knick", "Homeland", "Banshee".

"Gra o tron" - Cersei Lannister i Jaime Lannister (Lena Headey i Nikolaj Coster-Waldau)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)


Nikodem Pankowiak: Zakazanych romansów było w "Grze o tron" więcej, ale to ten wzbudzał największe emocje, w końcu siostra romansowała ze swoim bratem bliźniakiem. Ich chora relacja, sprowadziła wiele kłopotów na innych bohaterów, zwłaszcza na Brana, który poznanie prawdy przypłacił kalectwem.

Z czasem można zauważyć, że rodzeństwo coraz częściej zwraca się przeciwko sobie. Wciąż widać między nimi ogromną chemię i pożądanie, ale także gniew, a potem wręcz nienawiść. Scena, gdy Jaime praktycznie gwałci Cersei tuż obok zwłok ich syna, przejdzie do historii serialu jako jedna z najbardziej pokręconych.

Związek Cersei i Jaimego to tajemnica, o której wiedzą wszyscy, ale nikt nie mówi o tym głośno z obawy przed Lannisterami. Tyrion jako jedyny potrafi powiedzieć im o tym w twarz, z kolei jego ojciec odpycha od siebie prawdę i woli udawać, że o niczym nie ma pojęcia. Ten romans może wysadzić w powietrze całą potęgę rodu Lannisterów, ale jak wiemy, pożądanie bywa silniejsze od racjonalnego myślenia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA