8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CBS zamawia pełne sezony czterech nowych seriali. Taylor Kitsch potwierdza, że będzie w "Detektywie". Neil Patrick Harris będzie prowadził program rozrywkowy. A oprócz tego "The Flash", "Boardwalk Empire", "Gomorra".

1. CBS zamawia pełne sezony czterech nowych seriali. Zamówienia na pełne sezony otrzymały "Scorpion", "NCIS: New Orleans", "Stalker" i "Madam Secretary". Wszystkie będą liczyć po 22 odcinki.

2. Taylor Kitsch potwierdza, że będzie w "Detektywie". Taylor Kitsch potwierdził w rozmowie z AdWeekiem, że będzie grał razem z Colinem Farrellem i Vince'em Vaughnem w 2. sezonie "Detektywa".

3. Przyzwoita oglądalność finału "Boardwalk Empire". Finał "Boardwalk Empire" obejrzało 2,3 mln widzów.

4. Neil Patrick Harris będzie prowadził program rozrywkowy. Neil Patrick Harris został gospodarzem programu w NBC, który będzie amerykańską wersją "Ant and Dec's Saturday Night Takeaway". Na razie zamówiono 10 odcinków.

5. Kelli Garner zagra Marilyn Monroe. Znana z "Pan Am" Kelli Garner zagra Marilyn Monroe w miniserialu stacji Lifetime.

6. "Gomorra" od 1 listopada w polskim Cinemax. 1 listopada o godz. 22:00 zadebiutuje w Cinemax włoski serial o mafii "Gomorra".

7. "The Flash" rekordzistą stacji CW. Oglądalność premiery "The Flash" wzrosła do 13 mln, po tym jak doliczono wyniki z nagrywarek, a także powtórki i odtworzenia w platformach internetowych.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x08 - "Heartless".

REKLAMA