Amy Poehler odpytuje G.R.R. Martina z "Gry o tron"

"Late Night" (Fot. NBC)

"Late Night" (Fot. NBC)

W "Late Night" Amy Poehler i Seth Meyers sprawdzili, jak dobrze George R.R. Martin zna własne książki. W programie nie zabrakło też pasowania na rycerza.

George R.R. Martin pojawił się w programie Setha Meyersa razem z Amy Poehler, która teraz promuje własną książkę. Amy i Seth to zgrany duet jeszcze z czasów "Saturday Night Live", nic więc dziwnego, że było bardzo zabawnie. Zaproponowano quiz, który polegał na tym, że oni czytali cytaty z sagi Martina, a pisarz miał odpowiedzieć, kto z bohaterów wypowiedział te słowa. Nie zabrakło oczywiście okazji do żartów.

Autor "Pieśni Lodu i Ognia" opowiedział też o tym, jak zdarza mu się pasować ludzi na rycerzy. Seth Meyers od razu sobie zażyczył takiego pasowania - i tak oto został Rycerzem Pizzy. Operacja udała się tylko dzięki temu, że Amy Poehler nie zapomniała przynieść do studia swojego miecza.

Dla fanów Amy Poehler mamy jeszcze dwa fragmenty programu - w pierwszym opowiada, jak nie mogła prowadzić z Sethem Meyersem "The Weekend Update", bo rodziła dziecko, w drugim mówi, że nie pamięta, jak poznała Setha.