10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Obsada "Gry o tron" dostanie wysokie podwyżki. Kolejni aktorzy w 2. sezonie "Detektywa". Koniec zdjęć do "Sons of Anarchy". A oprócz tego "Arrested Development", "Castle", "Brooklyn 9-9", "Person of Interest", "Covert Affairs".

1. Obsada "Gry o tron" dostanie wysokie podwyżki. Aktorzy z "Gry o tron" podpisali już kontrakty na 7. sezon. Za to, że zrobili to już teraz, otrzymali podwyżki, które uczynią ich najlepiej zarabiającymi aktorami z kablówek. Najwyższe podwyżki dostali: Kit Harington (Jon Snow), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targarye) i Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister). Nieco mniejszą kasę otrzymają m.in. Natalie Dormer (Margaery Tyrell), Sophie Turner (Sansa Stark) i Maisie Williams (Arya Stark). The Hollywood Reporter ostrzega jednak, że informacje o podwyżkach nie oznaczają, że wszystkie te postacie dożyją 7. sezonu. Oficjalnie też nie ma jeszcze zamówienia - na razie HBO zamówiło tylko 6. sezon.

2. Kto jeszcze w 2. sezonie "Detektywa"? Cztery główne role w 2. sezonie "Detektywa" zagrają Vince Vaughn, Colin Farrell, Taylor Kitsch i prawdopodobnie Rachel McAdams. Teraz wybierani są aktorzy do ról powracających. Deadline podał, że bliscy podpisania kontraktów są Abigail Spencer, Kelly Reilly, Michael Irby i Leven Rambin. Irby wcieli się w Elvisa, partnera policjantki granej przez McAdams. Spencer zagra ofiarę molestowania seksualnego, a Rambin piękność z bogatą przeszłością. Z kolei o postaci Reilly wiadomo, że będzie mieć na imię Morgan i będzie pewną siebie osobą.

3. Będzie nowa wersja 4. sezonu "Arrested Development". Mitch Hurwitz zdradził, że przygotowuje nową wersję 4. sezonu "Arrested Development" - taką, w której wydarzenia będą opowiadane chronologicznie.

4. Koniec zdjęć do "Sons of Anarchy". Zakończyły się zdjęcia do finałowego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj możecie zobaczyć, co się działo na planie.

5. Eva Longoria w "Brooklyn 9-9". W odcinku z 9 listopada pojawi się Eva Longoria w roli Sophii, prawniczki, która spodoba się Jake'owi. Więcej zdjęć tutaj.

brooklyn-nine-nine-03

6. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x06 - "Time of Our Lives".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Skandalu". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x08 - "The Last Supper".

8. Kiedy ostatni "The Colbert Report"? 18 grudnia widzowie zobaczą ostatni odcinek "The Colbert Report".

9. Nowy odcinek "Person of Interest" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Honor Among Thieves".

10. Plakat promujący 5. sezon "Covert Affairs".

covert56

REKLAMA