10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"A to Z" i "Bad Judge" skasowane. "Wataha" notuje świetną oglądalność. "Magic City" powróci jako film. Sharon Stone będzie w telewizji. A oprócz tego "The Slap", "Jane the Virgin", "The Divide", "Arrow".

1. "A to Z" i "Bad Judge" skasowane. Z powodu słabej oglądalności NBC skasowało komedie "A to Z" i "Bad Judge". W obu przypadkach pokazanych zostanie po 13 odcinków.

2. "Wataha" notuje świetną oglądalność. Po trzech odcinkach średnia oglądalność "Watahy" w HBO Polska wynosi 347 tys. "Serial ma kilkakrotnie wyższe wyniki od średnich dobowych udziałów HBO" - piszą Wirtualne Media.

3. "Magic City" powróci jako film. Powstanie film zamykający historię z serialu "Magic City". Oprócz aktorów, których znamy z produkcji stacji Starz, zagrają w nim Bruce Willis i Bill Murray.

4. Sharon Stone będzie w telewizji. TNT zamówiło 10-odcinkowy sezon "Agent X". Sharon Stone gra w nim wiceprezydent USA, która dowiaduje się, że ma nadzorować specjalnego agenta (Jeff Hephner), który jest szalenie skuteczny i o którego istnieniu nikt nie ma pojęcia.

5. "The Big Bang Theory" znów miażdży w czwartki. "TBBT" wróciło do czwartkowej ramówki, notując oglądalność 16,25 mln/4,1. Spadło przede wszystkim "Kościom" (5,6 mln/1,3). Debiut "The McCarthys" wypadł dość słabo (8,08 mln/1,7).

6. Uma Thurman w remake'u "The Slap". Uma Thurman zastąpi w "The Slap" Mary-Louise Parker, która odeszła z powodu kłopotów zdrowotnych. Zagra Anouk, telewizyjną scenarzystkę, która umawia się z młodym aktorem ze swojego serialu (Penn Badgley).

7. Kolejny odcinek "Jane the Virgin" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x05 - "Chapter Five".

8. "The Divide" skasowane. "The Divide", pierwszy serial WE TV, został skasowany po 1. sezonie.

9. Jeszcze więcej zdjęć z odcinka "Arrow" o Felicity. Galeria tutaj.

10. Nowy odcinek "The 100" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia 2x03 - "Reapercussions".

REKLAMA