10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Constantine" (Fot. NBC)

"Constantine" (Fot. NBC)

Oglądalność "Constantine'a" mocno spadła. Kyra Sedgwick robi komedię dla HBO. Damon Lindelof zdradza pierwsze informacje na temat 2. sezonu "Pozostawionych". A oprócz tego "American Horror Story", "Doktor Who", "White Collar", "The Originals".

1. Oglądalność "Constantine'a" mocno spadła. W drugim tygodniu emisji oglądalność serialu "Constantine" spadła do poziomu 3,12 mln/0,9 (tydzień temu było 4,3 mln/1,4).

2. Woody Harrelson gospodarzem "Saturday Night Live". Woody Harrelson poprowadzi "Saturday Night Live" 15 listopada. Ostatnio aktor gościł w programie w 1992 roku. Gościem muzycznym będzie Kendrick Lamar.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x05 - "Pink Cupcakes".

4. AMC rezygnuje z dwóch seriali. "Knifeman" (o XVIII-wiecznym chirurgu) i "Galyntine" (o postapokaliptycznym świecie, w którym nie ma technologii) zostały anulowane po odcinkach pilotowych.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Doktora Who". 8. sezon "Doktora Who zbliża się do finału. Tutaj znajdziecie pierwsze zdjęcia z odcinka 8x12 - "Death in Heaven".

drwho345

6. Co w 2. sezonie "The Leftovers"? Damon Lindelof w rozmowie z TVLine zdradził trochę szczegółów na temat fabuły 2. sezonu "The Leftovers". Przede wszystkim wiadomo, że 2. sezon będzie już czymś zupełnie nowym, bo materiał z książki Toma Perrotty wykorzystano w całości. Na pewno nie zabraknie Kevina i jego rodziny, twórcy by też chcieli, aby pojawiała się Patti. Główny pomysł na 2. sezon jest taki, żeby wyjść poza Mapleton i pokazać szerszą perspektywę, nie zapominając przy tym o bohaterach, których znamy. Nadal w serialu nie poznamy odpowiedzi na pytanie, co się stało, twórcy będą wciąż stawiać na pokazywania życia tych, którzy pozostali na świecie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Goldmine".

8. Kyra Sedgwick robi komedię dla HBO. Kyra Sedgwick wyprodukuje dla HBO nowy serial komediowy, w którym zagra też główną rolę - byłej zakonnicy, która próbuje poukładać sobie życie po odejściu z Kościoła. Scenariusz napisze Kari Lizer.

9. Kolejny odcinek "White Collar" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x02 - "Return to Sender".

10. Zdjęcia z nowego odcinka "The Originals". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x06 - "Wheel Inside the Wheel".

REKLAMA