10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Oglądalność "Constantine'a" mocno spadła. Kyra Sedgwick robi komedię dla HBO. Damon Lindelof zdradza pierwsze informacje na temat 2. sezonu "Pozostawionych". A oprócz tego "American Horror Story", "Doktor Who", "White Collar", "The Originals".

1. Oglądalność "Constantine'a" mocno spadła. W drugim tygodniu emisji oglądalność serialu "Constantine" spadła do poziomu 3,12 mln/0,9 (tydzień temu było 4,3 mln/1,4).

2. Woody Harrelson gospodarzem "Saturday Night Live". Woody Harrelson poprowadzi "Saturday Night Live" 15 listopada. Ostatnio aktor gościł w programie w 1992 roku. Gościem muzycznym będzie Kendrick Lamar.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x05 - "Pink Cupcakes".

4. AMC rezygnuje z dwóch seriali. "Knifeman" (o XVIII-wiecznym chirurgu) i "Galyntine" (o postapokaliptycznym świecie, w którym nie ma technologii) zostały anulowane po odcinkach pilotowych.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Doktora Who". 8. sezon "Doktora Who zbliża się do finału. Tutaj znajdziecie pierwsze zdjęcia z odcinka 8x12 - "Death in Heaven".

drwho345

6. Co w 2. sezonie "The Leftovers"? Damon Lindelof w rozmowie z TVLine zdradził trochę szczegółów na temat fabuły 2. sezonu "The Leftovers". Przede wszystkim wiadomo, że 2. sezon będzie już czymś zupełnie nowym, bo materiał z książki Toma Perrotty wykorzystano w całości. Na pewno nie zabraknie Kevina i jego rodziny, twórcy by też chcieli, aby pojawiała się Patti. Główny pomysł na 2. sezon jest taki, żeby wyjść poza Mapleton i pokazać szerszą perspektywę, nie zapominając przy tym o bohaterach, których znamy. Nadal w serialu nie poznamy odpowiedzi na pytanie, co się stało, twórcy będą wciąż stawiać na pokazywania życia tych, którzy pozostali na świecie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Goldmine".

8. Kyra Sedgwick robi komedię dla HBO. Kyra Sedgwick wyprodukuje dla HBO nowy serial komediowy, w którym zagra też główną rolę - byłej zakonnicy, która próbuje poukładać sobie życie po odejściu z Kościoła. Scenariusz napisze Kari Lizer.

9. Kolejny odcinek "White Collar" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x02 - "Return to Sender".

10. Zdjęcia z nowego odcinka "The Originals". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x06 - "Wheel Inside the Wheel".

REKLAMA