12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Więcej turystów w Hiszpanii dzięki "Grze o tron". Adrian Lester pojawi się w "Red Band Society". Malese Jow zagra w "The Flash". A oprócz tego "The Originals", "Homeland", "The Comeback", "Covert Affairs".

1. Adrian Lester w "Red Band Society". Adrian Lester pojawi się w "Red Band Society" w roli neurologa stosującego niekonwencjonalne metody. Rola jest powracająca, a postać lekarza ma zrobić wrażenie szczególnie na siostrze Jackson.

2. Więcej turystów w Hiszpanii dzięki "Grze o tron". Hiszpańska Osuna stała się jednym z miejsc, gdzie kręcą "Grę o tron", i dzięki temu przeżywa najazd turystów. Amerykański ambasador w Hiszpanii szacuje, że ruch turystyczny w całym kraju może wzrosnąć nawet o 15% dzięki serialowi HBO. A poza tym na planie "GoT" zatrudniono 500 Hiszpanów, którzy byli statystami w ważnej scenie.

3. TNT zamawia pilot serialu "Breed". Nowy projekt TNT to dramat z elementami nadprzyrodzonymi, którego akcja osadzona będzie wokół morderstw popełnianych w rejonie Pacyfiku - przez stworzenia, które nie są ludźmi. Scenariusz pisze John Scott Shepherd, reżyserować będzie Scott Winant ("True Blood").

4. Allison Williams i Christopher Walken w zapowiedzi "Peter Pan Live".

5. Malese Jow w "The Flash". Znana z "Pamiętników wampirów" Malese Jow pojawi się w "The Flash" w roli znanej z komiksu dziennikarki Lindy Park, która nawiąże bliższą relację z głównym bohaterem.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Gotham". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x09 - "Harvey Dent".

7. Kolejny odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x07 - "Chasing the Devil's Tail".

8. FOX robi komedię o telekinezie. Należące do Bena Afflecka i Matta Damona studio szykuje dla FOX-a komedię, której główną bohaterką będzie dziewczyna pracująca w knajpie z mrożonym jogurtem. Kiedy już zaczyna myśleć, że jej życie zmierza donikąd, odkrywa, że potrafi przesuwać przedmioty siłą umysłu. Scenariusz pilota pisze Colleen McGuinness ("30 Rock").

9. "Wrogie niebo" znów w Scifi Universal. 3 listopada (czyli dzisiaj) o godz. 22:00 w Scifi Universal startuje 4. sezon "Wrogiego nieba".

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x08 - "Halfway to a Donut".

11. Kolejny odcinek "Covert Affairs" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 5x12 - "Starlings of the Slipstream".

12. Co robiła Valerie Cherish przez ostatnie lata? Już za kilka dni wraca "The Comeback" po długiej przerwie. Plakaty wszystkich okropnych filmów (i nie tylko), w których Valerie w międzyczasie zdążyła zagrać, znajdziecie tutaj.

the-comeback-season-2-valerie-cherish-posters-1

the-comeback-season-2-valerie-cherish-posters-3

REKLAMA