10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty jesiennych finałów seriali CW. Jim Parrack w "Resurrection". Agentka Carter znów pojawi się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego "Castle", "Revenge", "Jane the Virgin", "A to Z" i Aubrey Plaza jako Grumpy Cat.

1. Daty jesiennych finałów seriali CW. CW podało daty grudniowych finałów swoich seriali. Najwcześniej zamyka sezon "The Originals" (8 grudnia), najpóźniej "The 100" (17 grudnia). Pozostałe daty pod linkiem.

2. Cameron Diaz poprowadzi "Saturday Night Live". Cameron Diaz poprowadzi "SNL" 22 listopada. Gośćmi muzycznymi będą Mark Ronson i Bruno Mars.

3. Jim Parrack w "Resurrection". Jim Parrack dostał rolę powracającą w "Resurrection". Zagra jedną z osób, które powróciły, charyzmatycznego kaznodzieję z lat 30., który ma powiązania i z rodziną Bellamy'ego i z Langstonami.

4. Agentka Carter znów pojawi się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Hayley Atwell powróci jako agentka Carter w odcinku z 18 listopada.

5. Aubrey Plaza jako Grumpy Cat. Aubrey Plaza pojawi się jako Grumpy Cat w filmie "Grumpy Cat's Worst Christmas Ever" stacji Lifetime. Zobaczcie trailer.

6. Jay Leno pojawi się w "The Tonight Show". W piątek w "Tonight" pojawi się były gospodarz programu Jay Leno, który ostatnio otrzymał Mark Twain Prize for American Humor.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x06 - "Chapter Six".

8. Rashida Jones próbuje ratować "A to Z". Okazuje się, że serial nie został oficjalnie skasowany, NBC ogłosiło tylko, że nie zamierza zamawiać więcej odcinków. Dlatego Rashida Jones, która jest jedną z jego producentek, nie traci nadziei i prosi widzów, aby oglądali "A to Z".

9. Nowy odcinek "Revenge" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Ambush".

10. "Castle" na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia z odcinka "Once Upon a Time in the West" (7x07) zobaczycie tutaj.

Bonus: Zobaczcie też koniecznie nasze wideo o "Twin Peaks", jeśli jeszcze nie mieliście okazji.

REKLAMA