10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" skasowane. Finałowy sezon "Mentalisty" już w listopadzie. Daty powrotów "Hart of Dixie" i "Banshee". A oprócz tego "Skandal", "Supernatural", "Gotham", "How to Get Away with Murder".

1. "Witches of East End" skasowane. Lifetime skasował po dwóch sezonach "Witches of East End".

2. Finałowy sezon "Mentalisty" już w listopadzie. 30 listopada startuje 7. sezon "Mentalisty", CBS oficjalnie potwierdził, że będzie on już finałowy. 23 listopada będzie jesienny finał "The Good Wife", a 30 listopada - "Madam Secretary".

3. Data powrotu "Hart of Dixie". "Hart of Dixie" wraca 9 stycznia. 4. sezon będzie składał się z 10 odcinków. Jest możliwe, że to już ostatni sezon, ale na razie CW tego nie potwierdza.

4. Szykuje się powrót do "Skandalu". Jeśli jesteście ciekawi, kto powróci, zajrzycie tutaj. Uwaga na spoiler.

5. "Banshee" wraca w styczniu. 3. sezon "Banshee" startuje 9 stycznia. Oto plakat promocyjny.

banshee-season-3-poster1

6. A tak wyglądał Ben McKenzie w Halloween. Ben McKenzie z "Gotham" wybrał ciekawe przebranie na Halloween. Zdjęcie tutaj.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supernatural". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 10x05 - "Fan Fiction".

8. Marcia Gay Harden w "How to Get Away with Murder". Marcia Gay Harden pojawi się w serialu w midseason w roli powracającej. Na razie nie zostało ujawnione, kogo zagra.

9. Wzrost oglądalności "Gotham". Oglądalność "Gotham" wrosła w poniedziałek do poziomu 6,63 mln/2,4 - co oznacza, że serial miał oglądalność lepszą niż komedie stacji CBS. Kolejny spadek zaliczyło "Sleepy Hollow" (4,52 mln/1,5).

10. Kolejny odcinek "Constantine'a" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x04 - "A Feast of Friends".

REKLAMA