10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chasing Life" z 2. sezonem. "Girls" i "Looking" wracają w styczniu. W styczniu będzie też mieć premierę finałowy sezon "Cougar Town". A oprócz tego newsy o "A.D.", "The Fall", "The Good Wife", "Mentaliście".

1. "Chasing Life" z 2. sezonem. ABC Family zamówiło 2. sezon "Chasing Life". W tym roku zobaczymy jeszcze odcinek świąteczny, który zostanie wyemitowany 9 grudnia.

2. Data powrotu "Girls" i "Looking". 11 stycznia wracają "Girls" i "Looking". Tego samego dnia premierę będzie mieć "Togetherness", serial o małżeństwie z Los Angeles (Mark Duplass and Melanie Lynskey), które stara się odzyskać dawną iskrę. Stanie się to jeszcze trudniejsze, kiedy wprowadzą się do nich znajomi. Sezony "Girls" i "Looking" będą mieć po 10 odcinków, a "Togetherness" - 8 odcinków.

3. Rusza produkcja "A.D.", sequela "The Bible". Ruszyły zdjęcia do 12-odcinkowego "A.D.", sequela "The Bible", który pokaże NBC. Akcja serialu, który będzie mieć premierę w Wielkanoc (5 kwietnia 2015), rozpocznie się niedługo po ukrzyżowaniu Chrystusa.

4. Finałowy sezon "Cougar Town" w styczniu. 6 stycznia startuje 6. (i zarazem finałowy) sezon "Cougar Town". Promuje go takie oto wideo muzyczne.

5. Zdjęcia z powrotu "The Fall". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z premiery 2. sezonu "The Fall", a także opisy kolejnych odcinków.

6. Dylan Baker i Laura Benanti wrócą w 6. sezonie "The Good Wife". Oboje zobaczymy w jednym z odcinków z początku 2015 roku.

7. Pierwsze zdjęcia z 7. sezonu "Mentalisty". Znajdziecie je w TVLine, uwaga na spoiler.

8. Bridget Regan w "Marvel's Agent Carter". Bridget Regan dostała rolę powracającą w serialu o agentce Carter. Zagra Dottie, małomiasteczkową dziewczynę z Iowy, która będzie mieć duży wpływ na główną bohaterkę.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x06 - "Bullseye".

10. Rusza POP! Festiwal w warszawskim Kinie Iluzjon. Od 7 do 9 listopada odbędzie się 17 pokazów filmów z gatunku neo noir, a między seansami będą się toczyć dyskusje o popkulturze z czołowymi polskimi pisarzami kryminałów. Obejrzeć będziecie mogli takie filmy, jak "Widmo", "Skamieniały las", "Harry Angel", "Indian Runner", "Incepcja" czy "Mad Detective", będzie także możliwość obejrzenia serialu HBO "Detektyw". A poza tym odbędzie się premierowy pokaz fragmentów ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy".

REKLAMA