7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Gry o tron" zdradzają, co z Branem w 5. sezonie (spoiler!). Aaron Sorkin nie chce robić więcej seriali. Stacja FX nie planuje zamawiać więcej "Anger Management". A oprócz tego "Mentalista", "Sleepy Hollow", "White Collar", "Galavant".

1. Twórcy "Gry o tron" zdradzają, co z Branem w 5. sezonie. Isaac Hempstead nie pojawi się w 5. sezonie "Gry o tron" jako Bran, podobnie zresztą jak Kristian Nairn (Hodor). Twórcy serialu wyjaśnili na łamach EW, że gdyby tylko się dało, nie rezygnowaliby z tego wątku, ale za bardzo nie mieli wyjścia. Robią pewne zmiany w stosunku do książek, ale są one niezbędne, bo starają się utrzymywać główne wątki w chronologicznej kolejności. Gdyby wątek Brana był teraz kontynuowany, znacznie wyprzedziłby wydarzenia u innych bohaterów. Stąd taka a nie inna decyzja. A poza tym kiedy go zobaczymy ponownie, możemy poczuć się nieźle zaskoczeni.

2. Aaron Sorkin nie chce robić więcej seriali. Aaron Sorkin powiedział, że w telewizji spotkało go więcej porażek niż sukcesów. Po "Newsroomie" nie planuje już robić seriali.

3. Nowe zdjęcia z powrotu "Mentalisty". Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z odcinka 7x01 - "Nothing But Blue Skies", którym powróci "Mentalista".

memta3456

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x09 - "Mama".

5. Kolejny odcinek "White Collar" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 6x03 - "Uncontrolled Variables".

6. To już koniec "Anger Management". Po zamówionych 100 odcinkach stacja FX rezygnuje z "Anger Management" Charliego Sheena. 22 grudnia zostanie pokazany finał serialu.

7. I jeszcze zdjęcia z pilota "Galavant". Dostępne tutaj.

REKLAMA