Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


Wasze hity tygodnia wygrywa dziś "Faking It", tuż przed "Arrow" i "Brooklyn 9-9".

1. "Faking It" (2x07 - "Date Expectations")

Ilaszka: Za Amy, Liama, Shane'a i Lauren idących do przodu. Amy, która powiedziała Karmie, żeby się nie mieszała do jej związku. Liama, który pomógł Amy (coś rodzi nam się fajna koleżeńska relacja). Lauren i jej chłopaka oraz Shane'a, który pokazał, że potrafi manipulować ludźmi jak nikt, chociaż nie zawsze to mu pomaga.

2. "Arrow" (3x05 - "The Secret Origin of Felicity Smoak")

Flavvyn: Najlepszy odcinek tego sezonu. Na Emily Bett Rickards mogłabym patrzeć i patrzeć. Długo czekałam na epizod z jej retrospekcjami. Czy to blond, czy fioletowe włosy, Felicity po prostu wymiata.

3. "Brooklyn 9-9" (2x05 - "The Mole")

Meg: Świetna przemowa kapitana Holta do Scully'ego i Hitchcocka. Kapitan musiał być naprawdę zdenerwowany wizją kreta na posterunku bo zwykle nie zgodziłby się na nocną współpracę z Peraltą, a już na pewno nie dał by mu piżamki dla gości. Po raz kolejny okazało się, że Jake może i jest wkurzający i nie zna wszystkich tak dobrze, jak myśli, ale jest bardzo dobrym detektywem.

"American Horror Story" (4x05 - "Pink Cupcakes")

mrs leona: Ten sezon zdecydowanie pozwolił serialowi wrócić do formy. Odcinek wywoływał spore dreszcze na mojej skórze i przyłapałam się nawet na momentach, gdzie autentycznie byłam wystraszona. Podkreślić również należy fakt, że największymi "straszydłami" nie są tutaj dziwadła, jak każdy mógł oczekiwać, a ludzie. Normalni, najzwyklejsi ludzie. Tym bardziej brawa za ten odcinek i za ten sezon, że potrafił wzbudzić emocje, jakie powinien.

"The Affair" (1x04 - "4")

Mała Mi: Wciąż nie mam dość i wręcz chcę więcej! Ruth jest niesamowita jako Alison i kiedy pytała Noah, co widzi, kiedy na nią patrzy czułam jej rozpad... Czułam jej ból, kiedy opowiadała o zatopionym okręcie i małym chłopcu, który woła mamę. Znakomite aktorstwo i świetny scenariusz - oby tak pozostało do końca. Coraz częściej zastanawiam się, czy nie oglądamy "ekranizacji" powieści Noah. Naprowadziła mnie na to rozmowa z policjantem - w wersji Alison ów mężczyzna jest szczęśliwym mężem z 25-letnim stażem, w wersji Noah - rozwodnikiem widującym dzieci okazjonalnie.

"Jane the Virgin" (1x04 - "Chapter Four")

Ola: Niby dramatyczne wydarzenia ale zaserwowane tak lekko, świeżo i bezpretensjonalnie, że oderwać oczu od ekranu się nie da.

"Doktor Who" (8x11 - "Dark Water")

Meg: Ten odcinek zaczął się radośnie, potem była tragedia i prawdziwa rozpacz. Doctor nie walczył z Clarą, która była gotowa na wszystko byle tylko odzyskać ukochanego. Pozwolił jej myśleć, że dał się podejść, a potem starał się pomóc. Próba odnalezienia Danny'ego zaprowadziła ich w bardzo dziwne miejsce. Doctor w końcu spotkał Missy, która okazał się być kimś, kogo się nie spodziewał.

1 2
REKLAMA