Najbardziej pokręcone sceny seksu z seriali - top 15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Gra o tron" - Jaime i Cersei

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)


Nikodem Pankowiak: Seks pomiędzy rodzeństwem był chyba największą kontrowersją w "Grze o tron". Ale słowo "kontrowersja" to chyba za mało, by opisać seks pomiędzy rodzeństwem, a właściwie gwałt, tuż obok ciała ich wspólnego zmarłego syna.

Scena ta mocno różniła się od tego, co George R.R. Martin przedstawił w swojej książce – tam Jaime (i jego penis) pojawił się w roli wybawiciela, tutaj był oprawcą. Autor całej sagi przyznał, że scena w serialu musiała się różnić od tej w książce – w książce Jaime pojawił się w Królewskiej Przystani dopiero po śmierci Joffreya, w serialu emocje były zupełnie inne. To była bardzo niepokojąca scena, po której relacje między rodzeństwem nie mogły być już takie same…

To także powód do sporego szoku dla wszystkich widzów, którzy na nowo zdążyli polubić Jaimego. Przez cały 3. sezon mogliśmy mieć wrażenie, że zmienia się on w całkiem sympatycznego gościa, która gdy trzeba, walczy z niedźwiedziem, aby uratować swoją przyjaciółkę. A tu proszę, nagle coś takiego. Do doskonale pokazuje, jak niejednoznaczna jest większość bohaterów w tym serialu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15