6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilerowy powrót w "Kościach". Aaron Sorkin zapewnia, że to będzie najlepszy sezon "Newsroomu". Pierwsze zdjęcie promujące "Bloodline" Netfliksa. A oprócz tego "The Flash", "The 100", "Pamiętniki wampirów".

1. Spoilerowy powrót w "Kościach". Jak donosi TVLine, dr Sweets wróci do "Kości". To znaczy wróci nie tyle on, co jego duch, który skontaktuje się z medium - Avalon Harmonią (Cyndi Lauper). Avalon powróci, aby pomóc w rozwiązaniu sprawy morderstwa, ale jej wizyta skończy się tak, że w dniu urodzi skontaktuje się z nią Sweets. Jest jednak twist: TVLine pisze, że John Francis Daley w ogóle nie pojawi się w tym odcinku.

2. Aaron Sorkin zapewnia, że to będzie najlepszy sezon "Newsroomu". Finałowy sezon "Newsroomu" będzie najlepszy - mówi Aaron Sorkin.

3. Pierwsze zdjęcie promujące "Bloodline" Netfliksa. W EW można znaleźć pierwsze zdjęcie z serialu "Bloodline" z Kyle'em Chandlerem. Produkcja opowiadać będzie o rodzinie, której sekrety wyjdą na jaw, kiedy jeden z synów - rodzinna czarna owca - wróci do domu.

bloo45

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x08 - "Fade Into You".

5. Nowy odcinek "The 100" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x04 - "Many Happy Returns".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "The Flash". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x06 - "The Flash Is Born".

flash34567

REKLAMA