6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" i "Homeland" z kolejnymi sezonami. Paget Brewster i Keith David w "Community". "Downton Abbey" ze spadkiem oglądalności w finale. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "New Girl" i "Bloodline" Netfliksa.

1. "The Affair" i "Homeland" z kolejnymi sezonami. Showtime zamówił 5. sezon "Homeland" (12 odcinków) i 2. sezon "The Affair" (10 odcinków).

2. Paget Brewster i Keith David w "Community". Paget Brewster i Keith David dołączyli do stałej obsady 6. sezonu "Community". Brewster zagra Francescę "Frankie" Dart, konsultantkę, która została wynajęta, aby postawić szkołę na nogi. David wcieli się w Elroya Patashnika, naukowca na emeryturze, który w Greendale chce zacząć pracę na nowo.

3. Więcej zdjęć z "Bloodline" Netfliksa. Tutaj znajdziecie kolejne zdjęcia z nowego serialu "Bloodline", który opowiadać będzie o rodzinie z Florydy. Kiedy wraca uważany za czarną owcę syn, na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety.

kyle-chandler-linda-cardellini-bloodline-hbo

4. "Downton Abbey" ze spadkiem oglądalności w finale. 8,29 mln Brytyjczyków obejrzało finał 5. sezonu "Downton Abbey". To znaczny spadek w porównaniu z finałem poprzedniego sezonu (9,8 mln).

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x09 - "Thanksgiving IV".

6. Kolejny odcinek "Sleepy Hollow" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x10 - "Magnum Opus".

REKLAMA