8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Graceland" (Fot. USA Network)

"Graceland" (Fot. USA Network)

"Graceland" z 3. sezonem. "Franklin & Bash" skasowany po czterech sezonach. Amazon pokaże kolejnych siedem pilotów w 2015 roku. A oprócz tego "Arrow", "Newsroom", "Jane the Virgin", "Last Week Tonight with John Oliver".

1. "Graceland" z 3. sezonem. USA Network zamówiło 3. sezon "Graceland", składający się z 13 odcinków.

2. "Franklin & Bash" skasowany po czterech sezonach. TNT skasowało "Franklin & Bash" z powodu niskiej oglądalności.

3. "Last Week Tonight With John Oliver" kończy sezon z niezłą oglądalnością. Finałowy odcinek 1. sezonu "Last Week Tonight With John Oliver" obejrzało w amerykańskim HBO 796 tys. widzów. Program powróci w lutym do ramówki.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x06 - "Guilty".

arrow45

5. Spadek oglądalności "Newsroomu", słaby powrót "The Comeback". 1,2 mln widzów obejrzało "Newsroom" po powrocie (w zeszłym roku premierę sezonu oglądało 2,2 mln widzów). Z kolei nowy odcinek "The Comeback" przyciągnął przed telewizory tylko 300 tys. Amerykanów.

6. "Mulaney" traci dobry slot w ramówce FOX-a. "Mulaney" został zamieniony miejscami z "Bob's Burgers" - co znaczy, że teraz będzie emitowany w niedziele o 19:30.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x07 - "Chapter Seven".

8. Amazon pokaże kolejnych siedem pilotów w 2015 roku. Kolejne piloty i kolejne wielkie nazwiska. Amazon ogłosił, że na początku 2015 roku pokaże siedem kolejnych nowych projektów. Te seriale to:
"Cocked" - czarna komedia z godzinnymi odcinkami, której twórcami są Sam Baum ("Lie to Me") i Sam Shaw ("Manhattan"). W głównej roli wystąpi znany z "True Blood" Sam Trammell, który zagra faceta powracającego po 20 latach do domu, do rolniczej Wirginii.
"Down Dog" - komedia z półgodzinnymi odcinkami o ludziach z Los Angeles, którzy mają obsesję na puncie jogi. W głównych rolach Josh Casaubon i Paget Brewster.
"Mad Dogs" - czarna komedia z godzinnymi odcinkami, oparta na brytyjskim serialu pod tym samym tytułem.
"The Man in the High Castle" - serialowa adaptacja książki Philipa K. Dicka, opowiadającej o tym, co by się stało, gdyby alianci przegrali II wojnę światową. W obsadzie Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rupert Evans, Cary-Hiroyuki Tagawa, Joel De La Fuente, Rufus Sewell i DJ Qualls.
"The New Yorker Presents" - serial dokumentalny o magazynie "The New Yorker".
"Point of Honor" - serial dramatyczny o wojnie secesyjnej, w głównej roli Nathan Parsons.
"Salem Rogers" - komedia o byłej modelce, która imprezowała tak ostro, że aż wylądowała na odwyku. Teraz próbuje poukładać sobie wszystko od nowa. W roli głównej Leslie Bibb.

REKLAMA