10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Perception" skasowane. "Longmire" z szansą na powrót. "Selfie" wyrzucone z ramówki ABC. Obsada "Gilmore Girls" spotka się po latach. A oprócz tego "Shameless", "The Flash", "American Horror Story", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

1. "Perception" skasowane. Po trzech sezonach TNT skasowało "Perception".

2. "Longmire" z szansą na powrót. Netflix negocjuje przejęcie "Longmire". Jeśli się uda, będzie 4. sezon.

3. Obsada "Gilmore Girls" spotka się po latach. Lauren Graham, Alexis Bledel i twórczyni "Gilmore Girls" Amy Sherman-Palladino spotkają się w czerwcu 2015 roku podczas ATX Television Festival w Austin w Teksasie. Na tym samym festiwalu spotkają się też twórcy i scenarzyści "Dawson's Creek".

4. Kathryn Hahn powróci w nowej wersji "Happyish". Mimo że zmarł Philip Seymour Hoffman, który miał grać główną rolę, Showtime będzie kontynuować produkcję "Happyish". W nowej wersji powróci Kathryn Hahn, która będzie grać główną rolę żeńską u boku Steve'a Coogana.

5. Plakat promujący 5. sezon "Shameless".

shamer5678

6. CBS zamawia dodatkowe scenariusze "The McCarthys". Mimo słabej oglądalności CBS nie rezygnuje z "The McCarthys". Stacja zamówiła dwa dodatkowe scenariusze.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Flash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x07 - "Power Outage".

8. Kolejny odcinek "American Horror Story" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Test of Strength".

9. ABC wyrzuca z ramówki "Selfie". "Selfie" nie wróci do ramówki ABC, zostanie zastąpione powtórkami "Shark Tank" i "Modern Family".

10. Agentka Carter w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Zobaczymy ją już w najbliższym odcinku.

REKLAMA