10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Lolita Davidovich i James Frain w "Detektywie". Bradley Whitford w "Happyish". Spadła oglądalność "The Fall". A oprócz tego "Mentalista", "Castle", "Revenge", "Sons of Anarchy".

1. Zmarł Glen A. Larson, twórca kultowych seriali. W wieku 77 lat zmarł Glen A. Larson, twórca takich seriali, jak oryginalna "Battlestar Galactica", "Nieustraszony", "Magnum" czy "The Six Million Dollar Man".

2. Lolita Davidovich i James Frain w "Detektywie". Lolita Davidovich pojawi się w 2. sezonie "Detektywa" w roli Nancy Simpson, matki policjanta granego przez Taylora Kitscha, która była tancerką w klubie dla mężczyzn. Teraz faceci już się nią nie interesują, więc i ona przerzuciła się na alkohol i papierosy. Swojego syna uważa za dar Boga dla kobiet. James Frain z kolei wcieli się w Jeffa Hunta, bezwzględnego porucznika policji.

3. Bradley Whitford w "Happyish". Bradley Whitford zagra w "Happyish" szefa głównego bohatera, który jest reklamowym geniuszem i moralnym tchórzem.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x02 - "The Greybar Hotel".

5. Nowy plakat promujący "Castle".

castle456

6. David Krumholtz zagra 72-letnią babcię. David Krumholtz wcieli się w 72-letnią Żydówkę, główną bohaterkę nowej komedii IFC "Gigi's Bucket List". Mieszkająca na Florydzie babcia postanawia zaszaleć, po tym jak odkrywa miliony na koncie zmarłego męża.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x08 - "Contact".

8. Spadła oglądalność "The Fall". "The Fall" po powrocie zobaczyło 2,5 mln widzów. To spadek zarówno w porównaniu z premierą (3,5 mln), jak i finałem (3,6 mln) 1. sezonu.

9. Zdjęcia z nowego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x11 - "Suits of Woe".

10. Charlie Hunnam pozuje bez koszulki. W magazynie "Men's Health" pojawiło się takie oto zdjęcie Charliego Hunnama. Aktor powiedział też, czemu zrezygnował z roli Christiana Greya - bo po "Synach Anarchii" to byłaby "pie...ona katastrofa" i przeciwieństwo tego, jak sobie wyobrażał swoją dalszą karierę.

charlie45

REKLAMA