Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


Wasze hity tygodnia tym razem wygrywa "Supernatural" przed "Castle" i "Chirurgami".

1. "Supernatural" (10x05 - "Fan Fiction")

Shirley: Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wreszcie chociaż przez chwilę mogliśmy się cieszyć starym dobrym "Supernatural" jak za dawnych lat. Uśmiech gościł na mojej twarzy przez cały czas trwania odcinka, a już nie wspomnę o tym, ile razy szczerze się śmiałam. Potrzebne było oderwanie choć na krótki moment od tych anielsko-demonicznych spraw i przypomnienie sobie, jak kiedyś wyglądał ten serial. To była doskonała rozrywka i bardzo żałuję, że te 40 minut minęło tak szybko, a w tym przypadku nie czułam tego dawno... Brawo!

"Castle" (7x06 - "The Time of Our Lives")

Andzia: Pomijając ostatnią scenę, nie ma się do czego przyczepić. Chwilowe przeniesienie się do alternatywnego świata wypadło zaskakująco dobrze. Zazwyczaj tego typu odcinki nie przypadają mi do gustu, jednak w tym przypadku wszystko zagrało świetnie, z dużą dawką humoru. Jedyne, co aż kłuło w oczy, to ten cholerny green screen w scenie ślubu. Nie dało się mniej kiczowato, panie Marlowe?

"Chirurdzy" (11x07 - "Could We Start Again, Please?")

jols: Za scenę w domu, w którym mieszkali już wszyscy! Dzięki tej scenie miałam wrażenie, że znowu oglądam stare dobre "Grey's Anatomy" z pierwszych sezonów. Za to, że wspominaliśmy George'a, za to, że Meredith w końcu przestaje zachowywać się jak nudna zołza i wraca do korzeni.

"Brooklyn 9-9" (2x06 - "Jake and Sophia")

Panna: Za Evę Longorię i za twist w pokoju hotelowym z rodzicami Giny i Boyle'a.

"Faking It" (2x08 - "Zen and the Art of Pageantry")

franiis: Za świetną kolację rodzinną Karmy, jej brata i uśmiech Liama, kiedy się przyznała.

"Homeland" (4x07 - "Redux")

Ola: Za absolutnie wszystko! Nie było sceny, słowa, spojrzenia, które trąciły fałszem. Claire może chyba już planować, w co się ubierze na galę Emmy.

"Jane the Virgin" (1x05 - "Chapter Five")

martini: Serial się rozkręca, a scena w windzie pomiędzy Michaelem a Rafaelem prześwietna.

"Doktor Who" (8x12 - "Death in Heaven")

Meg: W tym odcinku powróciło kilku starych znajomych. Z niektórymi trzeba było się pożegnać, inni przetrwali. Okazało się, że Missy odegrała wielką rolę w historii Doctor i Clary. Dowiedzieliśmy się też, dlaczego Missy zrobiła to wszystko oraz że Cyberman może mieć uczucia i dzięki nim ocalić świat. Najbardziej poruszająca jest ostatnia scena. Przytulając się, Doctor i Clara mogą się nawzajem okłamać, co nie udałoby się gdyby widzieli swoje twarze. To pożegnanie, którego chyba żadne z nich nie chciało, ale zgodziło się na nie bo nie potrafiło przyznać, że przegrało – Clara ostatecznie straciła Danny'ego, a Doctor nie znalazł Gallifrey.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA