Hity tygodnia: "Sons of Anarchy", "Supernatural", "Homeland", "The Fall", "Doktor Who"

1 2 3 4 5 6 7 8

"Sons of Anarchy" (7x10 - "Faith and Despondency")

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)


Nikodem Pankowiak: "Sons of Anarchy" wkracza w decydującą fazę, co najlepiej obrazuje ostatnia scena - Jax jest bliżej prawdy niż kiedykolwiek, co daje nadzieję, że niebawem dojdzie do mojego wymarzonego końca i Gemma zginie z jego ręki. Sam odcinek kontynuuje wątek porachunków z Marksem i jego przybocznym, Mosesem, który zostaje zamordowany w niesamowicie brutalny sposób - ten serial przyzwyczaił nas do krwawych scen, ale patrząc na zwisającą gałkę oczną i odcinane palce, naprawdę robiło mi się niedobrze.

Choć sam sezon budzi wśród widzów mieszane uczucia, był to jeden z najlepszych odcinków - być może dlatego, że mało było w nim Gemmy, a gdy już była, mogliśmy obserwować, jak pętla na jej szyi zaciska się coraz bardziej. Końcówka odcinka, choć może nieco przewidywalna, była naprawdę mocna. Tak samo, jak otwarcie - okazało się, że ci wszyscy twardzi panowie z SAMCRO z problemami radzą sobie w jeden sposób - uprawiając ostry seks i płacząc tuż po nim.

Marcela Szych: Ostatni sezon Sonsów naprawdę trzyma w napięciu! Rozkoszuję się przerażoną miną Gemmy za każdym razem, gdy obawia się, że tuż-już na jaw wyjdzie jej największe przewinienie. Odcinek "Faith and Despondency" zaczął się mocno. Silne wrażenie zrobiły sceny erotyczne - czy raczej sceny seksu, bo więzienny gwałt trudno określić mianem erotyki. Nawet jeśli bierze w nim udział Marilyn Manson. 67 minut pomiędzy sceną otwierającą a końcową nie były może najlepszym materiałem z serialu, jednak mały Abel uratował cały odcinek. I zapewnił świetny cliffhanger. Przeznaczenie Gemmy niechybnie nadchodzi.

1 2 3 4 5 6 7 8
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,