8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Harvey Dent ma być na stałe w "Gotham" od 2. sezonu. Chris Pratt może pojawić się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Rebekah wraca w "The Originals". A oprócz tego "Faking It", "Turn", "The Flash", "The Millers".

1. Nicholas D'Agosto ma być w stałej obsadzie "Gotham". Nicholas D'Agosto, który w dzisiejszym odcinku "Gotham" zadebiutuje jako Harvey Dent (w przyszłości Dwie Twarze), zdradził, że jeśli tylko serial przetrwa, w 2. sezonie będzie już w stałej obsadzie. W 1. sezonie też jeszcze będzie się pojawiał.

2. Chris Pratt może pojawić się w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Chris Pratt mówi, że nie wyklucza pojawienia się jako Star Lord w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.", jeśli tylko fabularnie będzie mieć to sens.

3. Kathleen Rose Perkins w "The Millers". Znana z "Episodes" Kathleen Rose Perkins pojawi się w "The Millers" jako nauczycielka, która spodoba się Nathanowi.

4. Joshua Jackson i James Van Der Beek spotkali się po latach. Panowie z serialu "Jezioro marzeń" wpadli na siebie po latach i oczywiście uwiecznili spotkanie na Twitterze.

5. Rebekah wraca w "The Originals". W odcinku z 24 listopada ponownie pojawi się Rebekah i nie będzie sama. Zdjęcia tutaj.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Faking It". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x09 - "Karmic Retribution".

7. Pierwsze zdjęcia promujące 2. sezon "Turn". Dostępne tutaj.

8. Nowy plakat promujący "The Flash".

flash345

REKLAMA