8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" (Fot. BBC)

"Luther" (Fot. BBC)

Powstanie amerykańska wersja "Luthera". "Wataha" ze świetną oglądalnością w HBO. "American Dad" z 12. sezonem. A oprócz tego "Detektyw", "The Following", "Kości", "Banshee".

1. Powstanie amerykańska wersja "Luthera". FOX zamówił pilot amerykańskiej wersji "Luthera". Producentami będą Neil Cross i Idris Elba, ale główną rolę zagra ktoś inny.

2. "Wataha" ze świetną oglądalnością w HBO. 1. sezon "Watahy" oglądało średnio 335 tys. widzów. To oznacza, że serial miał 2-3 razy lepszą oglądalność od innych produkcji HBO w Polsce. Mimo to na razie nie wiadomo, czy będzie 2. sezon.

3. "American Dad" z 12. sezonem. TBS zamówił 12. sezon "American Dad", który będzie składał się z 12 odcinków.

4. Riley Smith w "Detektywie". Riley Smith pojawi się w 2. sezonie "Detektywa" w roli zastępcy szeryfa, który prywatnie jest chłopakiem policjantki, granej przez Rachel McAdams.

5. Michael Ealy w "The Following". Michael Ealy dostał stałą rolę w 3. sezonie "The Following". Zagra błyskotliwego mordercę-kameleona, który popchnie Ryana Hardy'ego w kierunku krawędzi.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Kości". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x09 - "The Mutilation of the Master Manipulator".

7. Przyzwoita oglądalność "State of Affairs". 8,69 mln/2,2 widzów obejrzało w poniedziałek premierę "State of Affairs".

8. Plakat promujący 3. sezon "Banshee".

3808b78e3c68418dc14a1c2e2bd216c9