Świetna parodia Sorkina w "Late Night" [wideo]

"Late Night" (Fot. NBC)

"Late Night" (Fot. NBC)

Po fast-foodowym skeczu Amy Schumer z udziałem Josha Charlesa lepiej już Sorkina nie parodiować, bo i tak nie zrobi się tego lepiej. I właśnie dlatego Seth Meyers zrobił skecz o tym, że Sorkina parodiować nie zamierza.

Do amerykańskiego HBO powrócił z finałowym sezonem "Newsroom" (w Polsce na razie nowe odcinki tylko w HBO GO) i z tej okazji w "Late Night" zaprezentowano parodię Sorkina, w której Seth Meyers upiera się, żeby nie parodiować Sorkina. Skecz zawiera wszystko co trzeba: chodzenie i mówienie, przekazanie kawałka papieru jednemu człowiekowi przez drugiego, szybkie zerknięcie na ten kawałek papieru, przekazanie kawałka papieru komuś innemu, ping pongowe dialogi. I do tego jeszcze patetyczne przemowy, emocjonalne wybuchy oraz ludzi przed monitorami.

"Foodromu" Amy Schumer i Josha Charlesa (wideo tutaj) przebić się nie udało, ale i tak utrzymany w stylu Sorkina skecz o tym, żeby więcej nie parodiować Sorkina, wypadł nieźle.

Przy okazji news: Sorkin oznajmił, że jednak jego pożegnanie z telewizją nie jest ostateczne. "Jeśli będę miał pomysł na serial, chciałbym powrócić" - powiedział w programie "Today". No to może by tak... pokazać bohatera idealistę ze świata mediów/polityki, otoczonego gromadką bardzo szybko mówiących osób, które lubią ze sobą romansować? Przydałoby się tylko jakieś nowe nazwisko, Bartlet i McAvoy mogą już się widzom z czymś kojarzyć.