8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Justified" i "The Americans" wracają w styczniu. Victoria Clark w ważnej roli w "Homeland". W "Glee" szykuje się podwójne wesele. A oprócz tego "The Mindy Project", "American Horror Story", "Marco Polo" i oficjalny koniec "Mody na sukces" w TVP.

1. "Justified" i "The Americans" wracają w styczniu. FX ogłosiło daty swoich premier w midseason. I tak, jako pierwszy wróci "Archer" z 6. sezonem - 8 stycznia. 20 stycznia wystartuje finałowy sezon "Justified", a 28 stycznia - 3. sezon "The Americans". "It's Always Sunny in Philadelphia" wraca z 10. sezonem 14 stycznia, tego samego dnia premierę będzie mieć nowa komedia "Man Seeking Woman". Z kolei na 21 stycznia zaplanowano finał "American Horror Story: Freak Show".

2. Victoria Clark w "Homeland". Znana z Broadwayu Victoria Clark pojawi się w "Homeland". Szczegóły roli pod linkiem, uwaga na spoiler.

3. Koniec "Mody na sukces" w TVP. 9 grudnia TVP wyemituje ostatni odcinek "Mody na sukces". Z serialu zrezygnowano, bo oglądalność spadała, a tymczasem opłaty licencyjne rosły.

4. Plakaty z bohaterami "Marco Polo". Więcej znajdziecie tutaj.

meilinkeyartusjpg-bc1a9a_960w

5. "Unbreakable Kimmy Schmidt" przenosi się z NBC do Netfliksa. "Unbreakable Kimmy Schmidt", nowy sitcom Tiny Fey z Ellie Kemper w roli głównej, przenosi się z NBC do Netfliksa. Premiera w 2015 roku, Netflix już zamówił 2. sezon.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x08 - "Blood Bath".

7. Adam Pally opuszcza "The Mindy Project". Adam Pally opuści pod koniec sezonu "The Mindy Project". Kończy się jego kontrakt i będzie brał udział w nowych projektach - ale jest nadzieja, że jeszcze pojawi się gościnnie w komedii FOX-a.

8. W "Glee" szykuje się podwójne wesele. Naya Rivera opublikowała na Instagramie zdjęcie welonu. TVLine pisze w związku z tym, że w "Glee" szykuje się podwójne wesele - Santany i Brittany i jeszcze którejś pary.

924060_284326195110526_1104639219_n

REKLAMA