12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Natalie Dormer chce więcej nagich facetów w "Grze o tron". Netflix szuka aktorów do ról Jessiki Jones i Luke'a Cage'a. Ellen Barkin zagra w "Happyish". A oprócz tego "Haven", "Castle", "Penny Dreadful", "Sons of Anarchy", "Empire".

1. Natalie Dormer chce więcej nagich facetów w "Grze o tron". Natalie Dormer, czyli serialowa Margaery, uważa, że w "Grze o tron" mężczyźni powinni pokazywać więcej. Bo na razie nawet jeśli facet jest nagi, to i tak ma to swoje granice.

2. Ellen Barkin zagra w "Happyish". Ellen Barkin gościnnie pojawi się w "Happyish" jako Dani Kirschenbloom, pozbawiona złudzeń headhunterka, która współpracuje z głównym bohaterem.

3. William Shatner pojawi się w "Haven". William Shatner dostał ważną rolę w drugiej połowie finałowego sezonu "Haven". Jego bohater potencjalnie będzie mógł na zawsze zmienić losy mieszkańców Haven.

4. Kto zagra główne role w komiksowych serialach Netfliksa? Netflix planuje kolejne seriale na podstawie komiksów - "Jessica Jones" i "Luke Cage". Castingi już ruszają, największe szanse na zagranie Jessiki Jones mają Krysten Ritter, Alexandra Daddario, Teresa Palmer i Jessica De Gouw. Z kolei Luke'a Cage prawdopodobnie zagra Lance Gross albo Mike Colter. Fabuła obu seriali ma być połączona.

5. Kolejne odcinki "Castle" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące dwa kolejne odcinki "Castle" - 7x08 i 7x09.

6. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Penny Dreadful". A na nim Ethan i Vanessa.

penny-dreadful-season-2-full

7. Callie Thorne w "NCIS: New Orleans". Znana z "Necessary Roughness" Callie Thorne pojawi się gościnnie w "NCIS: New Orleans" w roli Sashy, córki mafioza, która założyła organizację charytatywną. Kiedy ktoś z jej bliskich jest podejrzany o morderstwo, zaczyna współpracować ze śledczymi.

8. Cecily Strong poprowadzi White House Correspondents' Dinner. Tegoroczny White House Correspondents' Dinner poprowadzi Cecily Strong z "Saturday Night Live".

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 7x12 - "Red Rose".

10. Kolejny odcinek "White Collar" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 6x04 - "All's Fair".

11. Dan Bucatinsky w stałej obsadzie "Marry Me". Dan Bucatinsky, który gra jednego z ojców Annie w "Marry Me", został awansowany do stałej obsady.

12. Plakat i zdjęcia obsady "Empire". Galeria zdjęć tutaj.

emp345

REKLAMA