Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)


Wasze hity tygodnia wygrali "Synowie Anarchii" przed "Homeland" i "Arrow".

1. "Sons of Anarchy" (7x11 - "Suits of Woe")

Johnny: Genialna rozmowa Jaxa i Juice'a (świetne aktorstwo), nie było słabych momentów. Jeden z najlepszy odcinków w serialu.

2. "Homeland" (4x08 - "Halfway to a Donut")

Ola: Tak jak w zeszłym tygodniu Claire, tak teraz Mandy dał popis godzien Emmy (oczu nie można było oderwać od niego, kiedy rozważa samobójstwo). Scenarzyści dostali chyba kawę z red bullem, bo fabuła ruszyła jak błyskawica na dopalaczu i jednocześnie to ma jednak sens. Przymykam zupełnie oczy na takie sceny, jak Carrie sprawdzająca pocztę zabezpieczoną tylko hasłem na laptopie CIA (każda średnia firma IT ma dwustopniowy system logowania, CIA powinna mieć znacznie lepsze zabezpieczenia, ale rozumiem, że nie ma sensu pokazywać generowania kodu PIN na tokenie), czy Saul uciekający dzięki gwoździowi ludziom, którzy zarabiają na porwaniach. Kupuję ten sezon "Homeland".

3. "Arrow" (3x07 - "Draw Back Your Bow")

iw: Za głos rozsądku - Diggle'a, za Felicity za Cupid i za Olivera. Do tej pory tylko jedna kobieta wzbudziła w nim takie emocje -Felicity. Brawo Stephen Amell, Twój Oliver z odcinka na odcinek jest coraz lepszy.

"The Fall" (2x02 - "One Named Peter")

Meg: Atmosfera tego serialu sprawia, że z niecierpliwością czeka się na każdy kolejny odcinek. Czy Paul przechytrzy Gibson, czy jej metodyczna praca w końcu przyczyni się do jego złapania?

"The Good Wife" (6x09 - "Sticky Content")

Ola: Cynizm podlany sarkazmem w sosie hipokryzji. Polityka w prawdziwym wydaniu i jedyne, czego bym chciała, to więcej kampanii, mniej "Cary - Kalinda drama". I więcej Diane!

"Chirurdzy" (11x08 - "Risk")

Izabela: Postać Derka zaczyna wszystkim już chyba działać na nerwy, to jak traktuje wszystkich (swoją żonę, siostrę) jakby był mądrzejszy i najważniejszy, dlatego plus za przyjęcie przez niego pracy daleko od naszego szpitala. Poza tym zapowiada się ciekawie z dzieckiem Jacksona i April i bardzo się cieszę, że Amelia dołączyła do stałej obsady "Chirurgów", bo jest bardzo ciekawą postacią, a w tym serialu ostatnio połowa postaci straciła swój urok!

"Castle" (7x07 - "Once Upon a Time in the West")

minnie: Wszystko w tym odcinku świetnie się zgrało w jedną bardzo zabawną całość. A widok Beckett w czarnym stroju długo pozostanie wszystkim w pamięci, nie tylko Castle'owi. Wyprawę na Dziki Zachód z pewnością można uznać za udaną!

"The Walking Dead" (5x06 - "Consumed")

Ja: Krajobraz postapokaliptycznej Atlanty naprawdę wynagradza dwa poprzednie odcinki. Widzicie? Po prostu już ciekawe postacie, ciekawa historia i hit, czego nie można było powiedzieć ostatnio.

"The Affair" (1x06 - "6")

Mila: Nowe tajemnice i sekrety wyszły na jaw. Robi się coraz ciekawiej, tu już nie chodzi tylko o zwykły romans, a o coś więcej. Moment, w którym Noah rezygnuje z Alison, był naprawdę przykrym momentem. Z niecierpliwością chcę poznać ciąg dalszy tej zmysłowej historii.

"Jane the Virgin" (1x06 - "Chapter Six")

PK: W te coraz zimniejsze wieczory dobra porcja abstrakcji, dobrego humoru i słonecznych klimatów nigdy nie jest zła.

"How to Get Away with Murder" (1x09 - "Kill Me, Kill Me, Kill Me")

Nannah: Hit za zwroty akcji, ale jakoś nie widzę następnych odcinków (nie mówiąc o następnych seriach).

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA