10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Constantine" (Fot. NBC)

"Constantine" (Fot. NBC)

NBC wstrzymuje produkcję "Constantine'a". "Members Only" skasowane jeszcze przed premierą. Finał 2. sezonu "The Fall" będzie dłuższy. A oprócz tego "Looking", "Homeland", "Orphan Black", "Detektyw", "The Originals", "Salem".

1. NBC wstrzymuje produkcję "Constantine'a". Po 13 odcinkach NBC wstrzymało produkcję "Constantine'a". To znaczy, że 1. sezon będzie składał się tylko z 13 odcinków - ale ciągle teoretycznie jest szansa na zamówienie 2. sezonu. Serial nie został na razie skasowany, jednak wyniki oglądalności nie dają wielkiej nadziei na kontynuację.

2. "Members Only" skasowane jeszcze przed premierą. ABC zrezygnowało z serialu "Members Only", zanim ten jeszcze zdążył zadebiutować.

3. Finał 2. sezonu "The Fall" będzie dłuższy. BBC zapowiedziało, że finał 2. sezonu "The Fall" będzie trwał 90 minut.

4. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x11 - "Krieg Nicht Lieb".

5. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Looking". Serial wraca w styczniu, na zdjęciu widać głównych bohaterów podczas wyprawy nad Russian River koło San Francisco.

looking456

6. Justin Chatwin w "Orphan Black". Znany z "Shameless" Justin Chatwin pojawi się w 3. sezonie "Orphan Black". Szczegółów jego roli na razie nie podano.

7. Billy Baldwin gościnnie w "Forever". Billy Baldwin pojawi się w "Forever" w roli prezesa z Wall Street, którego protegowany zostaje zamordowany.

8. Kolejni aktorzy w obsadzie "Detektywa". Do obsady 2. sezonu "Detektywa" dołączyli Michael Hyatt, Yara Martinez, a także Adria Arjona.

9. Yusuf Gatewood awansowany w "The Originals". Yusuf Gatewood, czyli "Finncent", będzie w stałej obsadzie "The Originals".

10. Zdjęcie z 2. sezonu "Salem". Serial wraca wiosną, a tymczasem zobaczcie nowe zdjęcie Mary.

salem35

REKLAMA