7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

HBO oficjalnie potwierdza obsadę "Detektywa". George Eads odchodzi z "CSI" po 15 latach. "Cristela" z zamówieniem pełnego sezonu. A oprócz tego "Selfie", "Castle", "The Fall", "Jane the Virgin".

1. HBO oficjalnie potwierdza obsadę "Detektywa". HBO oficjalnie potwierdziło, że w 2. sezonie "Detektywa" pojawią się Taylor Kitsch, Rachel McAdams i Kelly Reilly (ta ostatnia w roli żony kryminalisty granego przez Vaughna). Wcześniej już potwierdzono Colina Farrella i Vince'a Vaughna. Cała ta piątka to stała obsada. Sezon będzie składał się z 8 odcinków, zdjęcia już się rozpoczęły w Kalifornii. Pierwsze foty Farrella z planu znajdziecie tutaj - warto zobaczyć, bo wygląda trochę inaczej niż zwykle.

2. George Eads odchodzi z "CSI" po 15 latach. George Eads, który jest w "CSI" od 1. odcinka, zamierza odejść po 15. sezonie. Powodów odejścia nie podano, nie wiadomo też, czy 16. sezon zostanie zamówiony.

3. "Cristela" z zamówieniem pełnego sezonu. ABC zamówiło dodatkowe 9 odcinków "Cristeli", co oznacza, że serial dostał już pełny 1. sezon.

4. Pozostałe odcinki "Selfie" pokaże Hulu. ABC zrezygnowało z pokazania do końca nakręconych odcinków "Selfie", ale pojawią się one w serwisie Hulu.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Fall". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05.

6. Świąteczny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x10 - "Bad Santa".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Jane the Virgin". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x08 - "Chapter Eight", a tutaj - nowe plakaty.

jane456