Aktorki z "Przyjaciół" walczą na przekleństwa

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

"Jimmy Kimmel Live" (Fot. ABC)

Jennifer Aniston i Lisa Kudrow spotkały się po latach w "Jimmy Kimmel Live", by spróbować swoich sił w wymyślnym przeklinaniu. Zobaczcie, która radziła sobie lepiej.

Od finału "Przyjaciół" minęła już dekada, na spotkanie w większym gronie na ekranie raczej nie ma co liczyć, ale od czego są programy rozrywkowe. U Jimmy'ego Kimmela spotkały się Jennifer Aniston, która promuje film "Szefowie wrogowie 2", i Lisa Kudrow, która właśnie powróciła w "The Comeback". Kimmel zaproponował im udział w "Celebrity Curse-Off", czyli zabawie polegającej na wymyślnym przeklinaniu. Publika w studiu była wniebowzięta, telewidzowie wiele nie słyszeli, ale i tak miło było zobaczyć te dwie panie znów razem.

A skoro już o spotkaniach po latach mowa, Jennifer Aniston była też w "The Graham Norton Show", gdzie podzieliła się swoim pomysłem na kontynuację "Przyjaciół": poczekajmy aż wszyscy będą znacznie starsi i zróbmy "Golden Friends". Graham Norton stwierdził, że on poszedłby jeszcze dalej i po prostu pokazał serię pogrzebów. Niestety, nikt nie zaproponował "Zombie Friends", ale zawsze jest nadzieja, że w AMC na to wpadną.

REKLAMA