10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hart of Dixie" wraca już w grudniu. HBO odpala stronę promującą 5. sezon "Gry o tron", jest też nowy teaser. Brytyjska "Utopia" triumfuje podczas International Emmys. A oprócz tego "Orphan Black", "Glee", "Suits", "State of Affairs", "Sherlock".

1. "Hart of Dixie" wraca już w grudniu. CW zdecydowało się przyspieszyć powrót "Hart of Dixie" - 4. sezon serialu wystartuje w poniedziałek 15 grudnia, przed zimowym finałem "Jane the Virgin". Od 9 stycznia serial będzie pokazywany w piątki. Zdjęcia z premiery 4. sezonu znajdziecie tutaj.

2. Oglądalność "State of Affairs" leci w dół. Nowy serial NBC w drugim tygodniu emisji oglądało już tylko 5,8 mln/1,5 widzów.

3. "Suits" i "Sirens" wracają w styczniu. 28 stycznia wraca "Suits", z kolei na 27 stycznia USA Network zaplanowało premierę 2. sezonu komedii "Sirens".

4. HBO prezentuje stroną promującą 5. sezon "Gry o tron". Jest też zupełnie nowy 10-sekundowy teaser.

5. Pierwsze zdjęcie promujące powrót "Sherlocka". A na nim Watson z wąsami i Sherlock z obciętą ręką. Internet już zauważył.

6. Justin Chatwin i James Frain w "Orphan Black". Justin Chatwin pojawi się w 3. sezonie "Orphan Black" w roli dilera narkotyków, z kolei James Frain zagra czarującego i przerażającego faceta, który pojawia się, aby "posprzątać". W rzeczywistości jednak jest kimś więcej - ważnym graczem w tajemniczej organizacji, która potrafi być bezwzględna i za nic ma zasady etyczne. Do obsady dołączy też znana z "Czarnego łabędzia" Ksenia Solo, która wcieli się w uzdrowicielkę, próbującą zaprzyjaźnić się z Cosimą.

7. Bridgit Mendler w "Undateable". Bridgit Mendler dołącza do stałej obsady komedii "Undateable". Będzie grać kelnerkę w barze.

8. Brytyjska "Utopia" triumfuje podczas International Emmys. "Utopia" dostała nagrodę dla najlepszego dramatu.

9. Plakat promujący 6. sezon "Glee".

glee-final-season-key-art

10. Plakat promujący nowy serial "Galavant".

galavant_612x816

REKLAMA